Žogu un sētu ražotāji Tvora!

tvora.lv setas, zogi, vartiSIA “Tvora” darbojas tādu dārza un ierobežojošo žogu izgatavošanā un uzstādīšanā kā koka, metāla un citu žogu risinājumos. Plašajā klāstā atradīsiet gan klasiskus, gan arī modernus žogus, kuri Jūsu teritoriju pasargās no svešiem skatiem un sniegs drošību!

Pie SIA “Tvora” ir arī viens no plašākajiem risinājumiem dārza norobežošanai. Pieejami dārzu žogi dažādām platībām un  tie tiek piedāvāti dažādos veidos/stilos un izmēros. Atrodiet to, kas atbilst tieši Jūsu konkrētajām vēlmēm un vajadzībām – metāla, koka, paneļu, plastmasas un citu materiālu dārza žogi. Piedāvātie dārza žogi, neatkarīgi no materiāla, ir ar garantiju, kas vēl jo vairāk liek uzsvaru uz žogu kvalitāti. Tāpat, visi dārza žogi nopērkami par pieņemamām un pircējiem draudzīgām cenām, – tas ir vēl viens iemesls, kādēļ vērts uzticēties SIA “Tvora”.

Jāņem vērā, ka par ļoti svarīgu elementu žogu konstrukcijā kalpo žogu stabi. Metāla žoga stabi ir visplašāk izmantotie no stabu veidiem, – tie ir izturīgi, tos var ērti ierīkot, turklāt pavisam ērti var saskaņot vajadzīgo izmēru un krāsu. SIA “Tvora” ražo gan klasiskas formas četrkantainīgos, gan apaļas formas izturīgus un drošus metāla žogu stabus, kā arī ovālus koka stabus dažādos izmēros. Žogu stabi var būt ar cinkotu vai GALFAN pārklājumu, kura sastāvā ir 95% cinks un 5% alumīnijs. Žogu stabiem ar pretkorozijas pārklājumu GALFAN ir gandrīz trīs reizes ilgāks mūžs nekā parasti cinkotiem žogu stabiem.

Ja teritoriju nepieciešams īslaicīgi norobežot, piemērots risinājums ir mobīlie žogi, kas būs ātri un ērti uzstādāmi jebkurā teritorijā. Mobīlie žogi būs piemērotākais risinājums kultūras pasākumiem, satiksmes ierobežošanai, konkrētu objektu vai būvdarbu realizēšanas teritoriju ierobežošanai. Mobilie žogi kalpo arī kā žogu sistēma, kas palīdz arī koordinēt cilvēku plūsmu pārpildītu pasākumu laikā, konkrēti iezīmējot ieejas un cilvēku plūsmas ceļus. Šādām vajadzībām var lietot, piem., “gājēju barjeras”. Visbiežāk mobilo žogu nesošā konstrukcija ir veidota no tērauda rāmja, kura posmi ir savienoti ar izturīgām skavām.

Vairāk ar SIA “Tvora” sniegtajiem produktiem iespējams iepazīties viņu mājas lapā www.tvora.lv. Lai arī “Tvora” atrodas Lietuvā, sūtījumu piegāde tiek veikta uz jebkuru klienta norādīto adresi Latvijā.