5 iemesli, kādēļ vēl neesi kļuvis bagāts

kredītlīnijaŠķiet, ļoti daudzi vēlas kļūt bagāti, jo domā, ka tad dzīve būs vieglāka, un atļauties varēs vairāk. Patiesi, materiālas lietas iespējams nopirkt par naudu, taču bagātība nenozīmē vieglu dzīvi. Arī bagātajiem ir problēmas, kuras ir jārisina, dažkārt pat lielākā mērogā ar iespēju pazaudēt vairāk.

Bet, ja Tu esi pārliecināts, ka vēlies kļūt bagāts, taču līdz šim tas vēl nav izdevies, mēģini saprast kādēļ tas tā varētu būt! Lūk, daži iemesli, kādēļ vēl neesi kļuvis bagāts:

  1. Tu domā, ka būšana bagātam ir privilēģija, kas pienākas citiem, ne Tev

Mēs dzīvojam kapitālistu sabiedrībā. Tas nozīme, ka Tev ir tādas pašas izredzes kļūt bagātam, kā citiem, ja vien esi gatavs smagi strādāt. Mūsdienās daļa cilvēku pelna internetā – veido internetveikalus, reklamē uzņēmumu produktus sociālajos tīklos, raksta blogus un uzņem dažādus video utt. Un nē, tam visam nav nepieciešams liels sākuma kapitāls, bet gan vēlme mācīties. Ja esi tam gatavs, tad uz priekšu! Un atceries, ka viss nenotiek vienā dienā. Arī Tev būs jāvelta laiks, lai sasniegtu savu mērķi.

  1. Tu domā, ka neesi pietiekami gudrs

Augstskolas vai koledžas diploms – tas nav veiksmes vai bagātības rādītājs. Ir ļoti daudz veiksmīgu cilvēku, piemēram, kuri radījuši Facebook, Microsoft, un nav absolvējuši koledžu vai pat tajā iestāstājušies.

  1. Tu uzskati, ka vienīgais veids, kā pelnīt naudu, ir strādāt vairāk

Jāsaka, ka šī drīzāk ir vecāku gadagājumu cilvēku domāšana. Diemžēl tā iemācīta arī bērniem un mazbērniem. Protams, ja Tu strādā darbu, kur Tev maksā pēc nostrādātajām stundām, Tu nopelnīsi vairāk, bet tas ir pats par sevi saprotams.

Ja vēlies kļūt bagāts, šāds darbs noteikti nederēs. Patiesībā bagāti cilvēki ir atraduši risinājumus dažādām problēmām, un šie risinājumi arī rada viņiem ienākumus. Un šādu darbu neietekmē tas, vai dienā nostrādā lieku stundu vai divas.

  1. Tu baidies kļūdīties

Lai cik muļķīgi tas neizklausītos, kļūdīties patiešām ir dabiski. Arī kā bērnam, kad vecāki aizliedz ko darīt, bērns to dara tik un tā, ir jākļūdās, lai iegūtu savu personīgo pieredzi. Arī tagad, kad esi pieaudzis, Tev ir jāpieļauj savas kļūdas. Tikai tā Tu sapratīsi, kas strādā, kas nē, kas ir labs, kas slikts. Nebaidies kļūdīties, jo tā ir daļa no veiksmes. Tā ir mācība.

  1. Tavuprāt kredīts ir risinājums

Aizdevums, tajā skaitā kredītlīnija (vairāk lasi https://www.ferratum.lv/lv/kreditlinija) ir patiesi noderīga dažādās situācijās, taču neviens parāds cilvēku nepadara laimīgu un bagātu. Patiesībā daudzi bagāti cilvēki paļaujas tikai uz sevi un līdzcilvēkiem, bet ne uz bankām vai tml. Bagātie zina, ka kredīts nav risinājums, bet gan nasta, kura, laikos neapmaksājot, var kļūt par lielu problēmu.