Apdrošināšana internetā

apdrošināšana internetāLatvijas likumdošanā ir noteikts, ka katrai automašīnai ir nepieciešama OCTA. Pārvietojoties bez auto apdrošināšanas, pastāv iespēja šķirties no iespaidīgas summas, un to nevēlas neviens.Labi, ka ir iespējams šo darījumu nokārtot internetbankā, lai izdarītu to ātri.
Kur pirkt OCTA?

Sauszemes transportlīdzekļa īpašnieka civiltiesiskās atbildības obligātā apdrošināšana, jeb vienkārši OCTA, ir obligāta prasība katram ceļu satiksmē esošajam auto transportam. Internets vienmēr palīdz un ir iespēja uzzināt polises izmaksas mājaslapā www.e-octa.lv. Arī OCTA kalkulators palīdz uzzināt apdrošināšanas cenu. Ja rodas ceļu satiksmes negadījums, tad OCTAapdrošināšana ir tā, kas sniedz vislielāko aizsardzību. 5 000 000 cietušajiem un viens miljons cietušo mantai – tik lielas ir atlīdzības iespējas. Polises cenu nosaka Bonus – malus klase, kas ir risku vērtēšanas sistēma.

Automašīnas KASKO apdrošināšana.

Vēl viens auto apdrošināšanas veids ir KASKO apdrošināšana. Tā ir brīvprātīga, bet līzingā un kredītā pirktiem auto – obligāta. Tā ir pieejama katram sauszemes transporta veidam, bet visizplatītākie ir vieglāsautomašīnas. Ar apdrošināšanaskompāniju ir iespēja vienoties par papildus risku apdrošināšanu. KASKO polise nodrošina finansiālu palīdzību nepatīkamos gadījumos, tajā skaitā automašīnas zādzības un aizdegšanās gadījumos. Auto cenatirgū, ražotājs un vecums ir tikai daži kritēriji, kas ietekmē KASKO polises izmaksas.

Dzīvokļu apdrošināšana.

Ir svarīgi sevi sargāt jebkādos apstākļos un jebkurā vietā, kur atrodamies, tajā skaitā mājoklī. Viens no veidiem kā sevi sargāt, ir apdrošinot ne tikai dzīvību un veselību, bet arī nekustamo īpašumu un arī mantu. Ja ņem vērā to, ka dzīvojam digitālā laikmetā, visus iespējamos apdrošināšanas veidus, ieskaitot mājas apdrošināšanu, ir iespējams iegādāties internetā. Arī bankā, kuru izmantojat regulāri un kurā apgrozās Jūsu nauda, ir iespējams iegādāties nekustamā īpašuma apdrošināšanu. Riskus, ko apdrošināt, ir iespējams izvēlēties pašam. Īpašuma vecums, veids, stāvoklis, atrašanās vieta ir tikai daži kritēriji, kas nosaka polises izcenojumu.

Kā redzams, ir dažādi veidi kādos nosargāt savu īpašumu un līdz ar to arī sevi. Apdrošināšanas polises iegādi nav jāatliek līdz brīdim, kad notiek, kas slikts, turklāt, polišu cenas ir īpaši izdevīgas tieši virtuālajā vidē. Kā klientam, tā apdrošinātājam ir izdevīgāk polisi piedāvāt nopirkt internetā. Apdrošināšanas maksu var izdalīt vairākos maksājumos, kas noteikti atvieglo tās iegādes iespējas daudziem interesentiem.