Asus planšetdatori pasaulē.

asusshop.lv asus tehnoloģijas - datoriAsus ir Taivānā bāzēta datortehnoloģiju uzņēmums, kas ir viens no trim lielajiem vaļiem (kopā ar Apple un Samsung), uz kuriem balstās visas pasaules datortehnikas tirgus un attīstība. Uzņēmums radījis darbavietas gandrīz 10 tūkstošiem cilvēku un pirms pāris gadiem pat strādājis ar 8 miljardus ASV dolāru lielu peļņu, kas radīja ASUS par Āzijas tirgus lielāko spēlētājs, līdz ar to, tā dominance ir skaidra un saprotama. Lai piedāvātu un pilnveidotu savu piedāvājumu, Asus veido arī dažādus planšetdatorus, turklāt daļu no tiem var viegli transformēt par neliela izmēra portatīvajiem datoriem, kas noteikti atvieglo darbu ikdienā tiem, kas daudz ceļo un atrodas nemitīgā kustībā.

Pārveidošana.

Asus planšetdatori ir slaveni ar savu dizainu, kas ir viegli pārveidojams no planšetes uz portatīvo datoru. Gadu gaitā Asus planšetdatori ir piedzīvojuši dažādus dizainus un operētājsistēmas. Kad Asus sāka veidot transformējamos planšetdatorus, to popularitāte strauji auga, jo klienti sāka novērtēt to, ka uzņēmums domā par savu pircēju ērtībām, ne tikai par inovatīva produkta radīšanu. Šajā gadījumā – viss apvienots vienā. Planšetdators ir ērts ceļojumos un pārbraucienos, bet nav tik ērts, kad nepieciešams nosūtīt kādu garāku e-pastu vai strādāt ar dokumentiem. Pievienojot klaviatūru, tas uzreiz ir kļuvis vieglāk, jo, lai uzrakstīt e-pastu ir nepieciešams daudz mazāk laika, nekā tad, ja būtu jābaksta ar pirkstu ekrānā.

Veidi.

Asus ir izstrādājis vairākus planšetdatoru veidus, kas apmierinātu visprasīgākos klientus. Tie, kuriem galvenā prasība ir ērtums un ātrums atrodoties ceļā un kustībā, noteikti nepieciešams kāds no Transformer līnijas planšetdatoriem, jo tie ir ērti pārveidojami par nelielu klēpja datoru, pievienojot klaviatūru. Ja nepieciešams planšetdators, kas nav liels savos izmēros, bet savu darbiņu padara labi, iesakām Aplūkot Asus Nexus 7 piedāvātās īpašības, jo šis ir viens no mazākajiem planšetdatoriem, kas vispār ir pieejami tirgū. Asus MeMo Pad būs lielisks risinājums tiem cilvēkiem, kas vēlas standarta izmēra planšeti ar visām tās piedāvātajām priekšrocībām par pieņemamu cenu. Savukārt, 10 collu platais ekrāns būs gana ērts kā darbā, tā brīvajos brīžos mājās vai pie dabas.