Asus viedtālruņi

Asusshop datoru veikals logoAsus viedtālruņi.

Ņemot vērā to, ka Asus ir viens no trim populārākajiem un lielākajiem tehnoloģiju ražotājiem visā pasaulē, būtu visai muļķīgi nesekot līdzi nozares tendencēm, kas liecina par patērētāju velmi lietot pēc iespējas dažādāk veida datortehnoloģijas, tajā skaitā viedtālruņus. Lai nodrošinātu nepārtrauktu attīstību un visdažādāko klientu plūsmu, jāpiedāvā pēc iespējas atšķirīgākas un dažādas preces, kas spētu apmierināt pat visprasīgāko klientu. Lai piesaistītu jaunus klientus, jāveic tirgus izpēte, lai noskaidrotu, ko cilvēki vēlas sagaidīt no jaunākajām tehnoloģijām un jāmēģina tās piedāvāt tirgū. Asus ir izstrādājis ne tikai ļoti plašu portatīvo datoru klāstu, bet arī sācis viedtālruņu ražošanu, turklāt daļu no šiem telefoniem ir iespēja pārveidot par planšetdatoriem

Piedāvājums.

Tehnoloģijas ir attīstījušās tik tālu, ka par viedtālruņiem mūsdienās dēvējam maza izmēra, sava veida datorus, kuriem ir pievienota zvanu un īsziņu sūtīšanas funkcija. Ja agrāk aktuāli bija pēc iespējas mazāka izmēra tālruņi, tad pašlaik aktuālākā tendence ir pēc iespējas lielāks skārienjūtīgs ekrāns un pēc iespējas mazāk pogu. Asus viedtālruņi piedāvā dažādas iespējas, kas apmierinās prasīgākos klientus. Aizvien biežāk, šie mobilie telefoni spēj aizstāt parastos datorus, jo ikdienā nēsāt līdz portatīvo datoru nav diezin ērti pat par spīti to mazajiem izmēriem, jo ir iespējams visas tās pašas funkcijas veikt savā tālrunī. Pateicoties aplikācijām, kuras lejupieldādē telefonā varam gan piedalīties video konferencēs, plānot pasākumus tuvākā un tālākā nākotnē, kā arī izklaidēties, filmēt un, protams, fotografēt, filmēt un darīt vēl daudz ko.

Iespējas.

Asus viedtālruņi tiek iedlīti divos dažādos veidos:

  • Asus PadFone  ir ierīce, kas ir planšetdators un viedtālrunis vienā ierīcē. Lietojot šo tālruni, varētu šķist, ka planšetes transformācija uz portatīvo datoru ir pagātne, jo nu ir pieejama iespēja mobilo tālruni transformēt par planšeti. Viedtālruni datoram pieslēdz ar īpašu pieslēgvietu un visi dati, kas ir atrodami Jūsu telefonā, tiek pārraidīti uz planšetes ekrāna.
  • Asus FonePad savā 6 collu ekrānā ļaus ne tikai ērti pārlūkot tīmekli, rakstīt e-pastus un pildīt dažādas citas funkcijas, bet tas ir aprīkots ar 3G  sakaru sistēmu, kas nozīmē, ka varat arī veikt zvanus un rakstīt īsziņas.