Automašīnu noma.

ecorent.lv labākā auto noma latvijāAutomašīnu iznomāšana ir ērts risinājums visiem tiem, kas vēlas ceļot, bet nevēlas to darīt ar savu auto, jo tas varētu būt pārāk dārgi.. Norādes par tuvāko auto īri vienmēr var atrast ostu, lidostu un staciju apkaimēs. Ja plānojat maršrutu internetā, tad iesakām tur pat aizpildīt arī maāšinas nomas pieteikumu, tikai nepieciešams atrast atbilstošu iznomātāju. Par auto īres maksu vienojas uz vietas, kā arī dažādi citi noteikumi un neskaidrības tiek izrunātas autoparkā uz vietas. Klātienē tiek parakstīts arī īres līgums un klients var sākt savu ceļojumu. Tālākais brauciens ir atkarīgs no paša klienta, taču svarīgi ir arī automašīnu laikā nogādāt atpakaļ .

Kam paredzēta auto noīrēšana?

Mašīnu nomu prasti izmanto tie, kas ir ieradušies brīvdienās vai darba darīšanās svešā pilsētā vai valstī. Mašīnu noma. Tiem, kuri vēlas izbaudīt ceļošanu mazliet vietējā mērogā, auto īre ir lieliska alternatīva sabiedriskajam transportam.. Ja ceļojat kuplā ģimenes vai draugu saimē, ir iespēja izīrēt arī mikroautobusus un minivenus.. Visas automašīnas, kas tiek piedāvātas nomai, ir izgājušas TA un, protams, ir apdrošinātas.

Kādas ir izmaksas?

Papildus piedāvājumi nav ietverti nomas cenā, taču tie būtiski atvieglos ceļu. Papildus tiek piedāvāts viss – sākot ar automašīnu bērnu sēdeklīšiem un jumta bagāžniekiem un GPS, lai atvašu pārvadāšana būtu ērta un droša, liela izmēra bagāža nebūtu jāmēģina iemānīt mazajā bagāžniekā un ceļā nenomaldītos, kas var būt ārkārtīgi nepatīkama pieredze..|Pārsvarā vienas un tās pašas markas un modeļa automašīnas pie dažādiem iznomātājiem maksā salīdzinoši līdzīgi. Lielākā daļa auto iznomātāju ilgtermiņa nomai piedāvā dažādus atvieglojumus.. Lai atvieglotu ceļu, iespējams iznomāt dažādas palīgierīces un aksesuārus. Visbiežāk nomai tiek piedāvāti dažāda izmēra bērnu auto sēdeklīši, jumta bagāžnieki un GPS.