Dermatologs prof. Jāņa Ķīša klīnikā ādas saslimšanas gadījumā

Ādas saslimšanām jāpievērš uzmanība! 

Nepatīkamas kārpas uz rokām, sausa, lobīties sākusi āda vai saules izraisīti plankumi  ir saslimšanas, kas izraisa ļoti nepatīkamas sajūtas gan slimniekam, gan apkārtējiem, jo rada neērtības sajūtu. Nereti ir kauns vērsties pie dermatologa, jo šīs saslimšanas liekas savādākas, kā, piemēram, bronhīts vai galvassāpes. Patiesībā tā nav, āda ir tieši tāda pati ķermeņa sastāvdaļa, kā galva vai plaušas.   

Āda ir lielākais cilvēka orgāns, kas ar unikālām spējām pasargā organismu no ārējās vides, traumām, kā arī vadot termoregulāciju. Āda ļauj just. Tieši ādas stāvoklis, tās vizuālais izskats, krāsa ļauj noteikt, kāds veselības stāvoklis ir cilvēkam, kādas slimības ir pārciestas. Arī ādai, tāpat kā citiem orgāniem, ir nepieciešamas regulāras rūpes un ārsta apmeklējums.

Diskrēts ādas ārsts

Dermatologs ir medicīnas eksperts un profesionālis, kas ieguvis akadēmiskas zināšanas par ādas veselību un tās stāvokli. www.deramtologs.com atrodama informācija par vienu no kvalitatīvākajām un drošākajām ārstniecības iestādēm – prof. Jāņa Ķīša estētiskās dermatoloģijas klīniku Rīgā Sadovņikova ielā 120. Šīs klīnikas profesionāļi būs labākie padomdevēji, lai ādas slimības diagnosticētu jau to sākotnējās stadijās un esošās slimības nesāktu progresēt.

Klīnikas personāls izmanto iegūtās medicīniskās zināšanas ar mūsdienu zinātniskajiem atklājumiem, lai palīdzētu ar jaunākajiem medicīnas, ķirurģijas un kosmetoloģijas metodēm. Ādas ārstu var apmeklēt jebkurā vecumā. Piemēram, zīdaiņiem aktuāla problēma ir dzimumzīmes, vecākiem bērniem ādas slimība ekzēma.

Jaunieši nereti cīnās ar aknes un piņņu problēmām, savukārt vecāka gadagājuma cilvēki cīnās ar saules sabojātu ādu. Dermatologs risina dažādas kārpu, dzimumzīmju, seksuāli transmisīvo slimību, psoriāzes un dažādu alerģiju izraisītas saslimšanas visdažādākajās slimību fāzēs. Ideāli, ja tās tiek atklātas sākotnēji, lai nodrošinātu labāko iespējamo risinājumu un atgūtu veselību pēc iespējas ātrāk.

Izplatītākās ādas slimības, ko ārstē dermatologs 

Izplatītākās ādas saslimšanas ir kārpas, dzimumzīmes, seksuāli transmisīvās slimības, dažādas sadzīves alerģijas, ekzēma, pinnes, akne. Viss, kas ir ārpus normas un ierastā, jāuzskata par brīdinājuma signālu un jāpiesaka vizīte pie dermatologa. Tikpat plašs slimību loks var būt saistīts arī ar nagiem un matiem. Blaugznošanās, matu sausums vai pretēji – pārāk liela taukošanās, nagu izaugumi, sausums, ieauguši nagi. Visas šīs nepatīkamās saslimšanas diagnosticēt un ārstēt palīdzēs profesionālais Jāņa Ķīša klīnikas personāls.

Dermatologs palīdzēs atjaunot ādu 

Savlaicīgas rūpes par ādu nozīmē tās ilgāku tvirtumu, elastību un mirdzumu. Ādas stāvoklis norāda uz cilvēka patieso vecumu. Mūsdienās aktuālais neveselīgais dzīvesveids, mazkustīgums, nepietiekoši uzņemtais šķidruma daudzums liek ādai izskatīties vecākai, kā tā patiesībā ir. Dermatologs var palīdzēt likt izskatīties un arī justies jaunākam. Zvanot 28699111 un piesakoties uz vizīti, iegūsti veselu, jaunāku un tvirtāku ādu!