Disku valcēšana riepu servisā

Jebkuram auto riepas jāmeklē ļoti rūpīgi, tādēļ izmantojiet visus ekspertu sniegtos padomus vai vienkāršo riepu veidu ABC. Pavisam jaunas riepas noteikti palīdzēs mazināt CO2 izmešu daudzumu un dos iespēju izbaudīt katru braucienu bez raizēm par drošību.

Konkrēto riepu maiņa notiek plašā servisā, kurā Jūsu automašīna būs drošās rokās. Lai mazliet ieliekts disks nespētu radīt ļoti nevienmērīgu nodilumu auto riepām, iespējami ātrāk jāveic disku valcēšana. Saprotams, ka riepu centrs klientiem piedāvā dažāda veida palīdzību, tādēļ disku remonts kopumā sevī ietver to slīpēšanu, līmēšanu un citas lietas. Riepu serviss ir sagatavojis neizsakāmi plašu izvēli, tāpēc riepas iespējams atrast katrai sezonai, pietam Jums nepieciešamajā izmērā.

Vissezonas riepas visiem laikapstākļiem

Elementārākais risinājums ir īpašās vissezonas riepas, kuras ir atļauts izmantot visu gadu. Servisa speciālisti gan iesaka izmēģināt šīs M+S riepas tiem autovadītājiem, kas ziemas sezonā automašīnu izmanto vien dažas reizes. Pavisam skaidrs ir tas, ka ziemas riepas garantē labāku saķeri un tās vairāk spēs palīdzēt uz apledojušiem ceļiem. Daudziem auto īpašniekiem iecienītās Dayton un Sailun riepas ir iespējams pasūtīt vēl izdevīgāk, tāpēc tiek rīkota ziemas riepu lielā izpārdošana. Tikpat vērtīgas noteikti ir Falken un Hankook riepas, kuru tehniskie rādītāji spēj piesaistīt ikvienu auto īpašnieku. Automašīnas riepu iegādes brīdī jādomā par to reālo kalpošanas laiku, auto vadāmību, kā arī saviem braukšanas paradumiem.

Novērtētu ražotāju vasaras riepas

Visas vasaras riepas radītas braukšanai pa tiešām sausiem ceļiem, turklāt tās spēj nodrošināt daudz labāku saķeri ar ceļa segumu akvaplanēšanas gadījumos. Riepas tiek īpaši pielāgotas šosejām, grants ceļiem utt., tādēļ Jums jāatrod sev piemērotākais riepu komplekts. Kumho ražotās riepas ir diezgan iecienīts variants, jo tās garantē augstu veiktspēju dažādos laikapstākļos. Antares riepas iekļautas tieši budžeta riepu klasē, tādēļ tās ir ne tikai īpaši triecienizturīgas un kvalitatīvas, bet arī tiek piedāvātas par ļoti saprātīgu cenu. Ir ieteicams vienmēr pievērst savu vērību tam, lai auto riepās vienmēr būtu atbilstošs spiediens, tas palīdzēs palielināt to kalpošanas laiku.