Iegūsti savai līmlentei individuālu dizainu

 

Redzam, ka uzņēmēji un īpaši pārdevēji izmanto arvien jaunas un efektīvākas metodes, lai pievērstu patērētāju uzmanību. Vizuālais risinājums vienmēr ir primārs, jo redze ir tā maņa, kas mūsu izvēli ietekmē visvairāk.

Redzes atmiņa ļauj zemapziņai saglabāt tēlus, kas var nospēlēt nozīmīgu lomu kādā izšķirošā brīdī. Tāpēc uzņēmēji cenšas izstrādāt vizuālos elementus, kas ir ne tikai uz paša produkta, bet arī citām lietā, kas nonāk saskarē ar esošajiem un potenciālajiem klientiem.

Uzņēmuma logo tiek izmantots uz ļoti daudzām virsmām. Tradicionāli tās ir automašīnas, kartona kastes, dažādi korporatīvie priekšmeti – somas, pildspalvas, veidlapas, krūzītes.

Uzņēmumam nozīmīgu un mārketingam svarīgu apdruku iespējams izveidot arī uz līmlentēm, ko izmantojat preču iepakošanā, sūtījumu noformēšanā. Klientu vajadzībām pielāgotu līmlenšu apdruku izveidos un īstenos uzņēmums limlentas.lv.

Personalizēta līmlenšu apdruka

Ja jums ir ideja, ko vēlaties īstenot uz sava uzņēmuma līmlentēm, tad limlentas.lv pārvalda prasmes un vajadzīgo tehniku, kas pārvētīs jūsu ideju reālā produktā. Varat limlentas.lv komandai iesniegt jau gatavu dizainu, kas jādrukā.

Kā arī varat piedāvāt tikai ideju, bet pārējo atstāt limlentas.lv pieredzējušās komandas ziņā.

Uzņēmums strādā ar modernām apdrukas iekārtām, daudzveidīgām krāsām un materiāliem, ļaujot klientiem īstenot visdažādākās idejas. Limlentas.lv kolektīvā ir vairāki pieredzējuši darbinieki, no kuriem katrs atbild par savu ražošanas un apdrukas posmu.

Ja gribat uzzināt vairāk par pakalpojuma specifiku, vai arī jau pieteikt savu pasūtījumu, jums jāsazinās ar klientu apkalpošanas speciālistu. Ar uzņēmumam aktuālu simboliku apdrukātas līmlentes izvēlas tie pārdošanas uzņēmumi, kuriem ir svarīgi rūpēties ar savu tēlu, vairot zīmola atpazīstamību.

Līmlente ir it kā sīkums, bet tas var būt nozīmīgs elements, jo savā ceļā saskaras ar daudziem cilvēkiem, paliekot atmiņā ar apdrukā redzamo nosaukumu vai simboliku. Tāpēc apdrukātas līmlentes nozīmību nevajadzētu novērtēt par zemu.

Izdevīgas cenas un augstākā kvalitāte

Limlentas.lv jau dažu gadu laikā ir ieguvuši plašu klientu loku, jo klientus apmierina gan konkurētspējīgās cenas, gan produkcijas augstā kvalitāte.

Ražošanā tiek izmantoti tikai kvalitatīvi un sertificēti materiāli no lielākajiem piegādātājiem Eiropā. Apdrukas tehnika spēj panākt izcilu rezultātu gan krāsu kvalitātē, gan apdrukas noturībā.

Apdrukātas līmlentes droši var lietot arī agresīvos apstākļos, jo sniegs, lietus, saule nemazinās apdrukātās līmlentes kvalitāti un noturību. Ar limlentas.lv izmantotajām apdrukas tehnoloģijām var panākt pat ļoti sarežģītu attēlu un tekstu uzdruku, tāpēc klientiem nav jābaidās īstenot savas idejas.

Sīki elementi, sarežģītas formas – to visu limlentas.lv var īstenot jebkādos krāsu salikumos. Un šo augstās kvalitātes produktu klienti var iegūt par konkurētspējīgu cenu.

Precīzu izcenojumu jūsu pasūtījumam uzzināsiet no klientu apkalpošanas speciālista, jo gala cena atkarīga no apdrukas specifikas.

Pieejamība un uzticamība

Ražošanas un apdrukas uzņēmums limlentas.lv ir noderīgs ikvienam, kurš domā par to, lai iepakojums vienmēr būtu drošs, neatvērtos, lai sūtījums nonāktu pie adresāta sveiks un vesels.

Līmlenšu apdruka ir arī nozīmīgs elements mārketinga stratēģijā, tāpēc ir vērts šo darbu uzticēt profesionāļiem. Limlentas.lv noteikti ir savas jomas profesionāļi, kas pasūtījumus izpildīs akurāti un norunātajā laikā.

Vidējais laiks, kas vajadzīgs no idejas apstrādes līdz reālam produktam, ir viena nedēļa. Bet vienmēr ir iespējama individuāla pielāgošanās klienta vajadzībām, ja ir nepieciešama cita pieeja pasūtījuma realizēšanai.

Limlentas.lv esošie klienti atzinīgi novērtējuši gan sadarbības formu, gan saņemtās produkcijas augsto kvalitāti. Līmlenšu ražotājs pasūtījumu klientam piegādā tieši norunātajā laikā jebkurā vietā Latvija.

Papildus maksa par piegādi netiek prasīta. Tieši godprātīgā attieksme un augstā atbildība pret savām saistībām vairo cieņu pret limlentas.lv un rada vēlmi sadarboties ar šo piegādātāju atkal.

Individualizēta un efektīgi apdrukāta līmlente būs lielisks elements plašam pielietojumam – darbam noliktavā, mārketinga kampaņu īstenošanai, jaunu klientu piesaistei, uzņēmuma tēla stiprināšanai, kas ir ļoti būtiska nākotnes perspektīvā.

Limlentas.lv sniedz ne tikai individuālas apdrukas pakalpojumus. Klientiem pieejami arī citi noderīgi produkti, kas noderēs ražošana un pārdošanas uzņēmumos.

Pie limlentas.lv var pasūtīt individuāliem parametriem pielāgotas parastās līmlentes, līmlentes ar standarta apdruku, krāsainas līmlentes, kā arī izturīgas signāllentes.