Ieklausies ko saka tiesības jau ieguvušie – autoskolas Presto atsauksmes

Atrast autoskolu Rīgā vai jebkur citur Latvijā nav nemaz tik grūti. Tomēr atrast labu autoskolu ir nedaudz grūtāk. Bieži vien dažādau autoskolu mājaslapās atrodama slavinoša informācija un nekāda cita varianta, kā vien tai ticēt, īsti nav. Tomēr ir daži triki, kā patiešām pārliecināties par autovadītāju izglītības iestādes kvalitāti. 

Pirmkārt vajadzētu ieskatīties autoskolas mājaslapā. Lai gan, kā jau minēts, bieži vien atradīsi tur vien labus vārdus, vairāk uzmanības vari pievērst tieši mājaslapas dizainam un tam, vai tā atbilst mūsdienu prasībām. Tas sākumā varētu šķist muļķīgi, jo autoskola taču nav nekāds IT uzņēmums, tomēr tas visai daudz liecina par attieksmi pret topošajiem klientiem un to, kā autoskolai visā visumā veicas ar savu darbību. Ja autoskola ir sliktāka un tai īpaši labi neveicas ar apmācāmo piesaisti un apmierinātību, bieži vien tai, vai nu mājaslapas nebūs nemaz, vai tā būs krietni novecojusi. Starp labajiem piemēriem mājaslapas dizaina ziņā noteikti minama autoskola Presto.

Līdzīgā veidā, veicot vienkāršu meklēšanu internetā, vari uzmeklēt tās beidzēju atsauksmes par saņemtajiem pakalpojumiem. Labākās autoskolas nekādi nemēģina slēpt audzēkņu viedokli, un, ja gadās problēmas, aktīvi cenšas tās risināt. Autoskolas Presto atsauksmes vienmēr bijušas starp pozitīvākajām, un, ja arī gadās redzēt pa kādam negatīvam vārdam, visbiežāk tam seko autoskolas komentārs un jautājums par konkrētu laiku/pasniedzēju, ar kuru radušās problēmas utt. Piedevām, vari neaprobežoties ar autoskolu mājaslapās pieejamajām atsauksmēm – labs veids, kā iegūt patiesu viedokli, ir uzsākt diskusiju kādā no Latvijas auto entuziastu forumiem (piemēram, tādos, kas veltīti BMW un Audi spēkratiem, kas ir visai populāri). Tā kā lielākās autoskolas Lavijā ir visai maz, domājams visai ātri varēs iegūt patiesu un nefiltrētu viedokli par kādas konkrētas autoskolas kvalitāti un attieksmi pret klientiem.

Treškārt, noteikti vēlams pirms lielu saistību uzņemšanās apciemot pašu autoskolu. Kā nekā, kad parakstīsi vienošanos, būsi apņēmies konkrēto vietu apmeklēt visai ilgu laiku. Piemēram, autoskola Presto noteikti atbalsta šādu praksi un, ja nepieciešams, vari pat pārmīt pāris vārdus ar topošo pasniedzēju, lai noskaidrotu, kāds speciālists ievadīs tevi smalkajā auto vadīšanas un ceļu satiksmes noteikumu pasaulē. Autoskola Presto atrodas vairākās studentiem pieejamās un izdevīgās vietās – Rīgā, Lāčplēša ielā 21 un Maskavas ielā 322, kā arī Lielvārdē, Skolas ielā 10. Autoskolu vari sasniegt, rakstot e-pastu uz info@autoskola-presto.com vai zvanot pa tālr. +371 2774 8988.