Izvēlieties moderno tulkošanas biroju

Profesionāla tulkošana ietver klienta prasību uzklausīšanu un izpildīšanu, liekot lietā visu sadarbības partneru atbalstu, tādēļ vienmēr tiek izveidota labākā komanda.

Atkarībā no tā, kāda tipa tulkojumi vajadzīgi – mutvārdu vai rakstiskie – , tulkošanas birojs nodrošina ļoti daudzpusīgus pakalpojumus. Lai katrā dokumentā izmantotais teksts būtu gramatiski pareizs un valoda tajā būtu atbilstoša situācijai, konkrētie tulkošanas pakalpojumi ietver arī korektūru. Skaidrs, ka tulkošanas cenas tiek piemērotas katram klientam individuāli, tāpēc savā pieteikuma anketā nepieciešams norādīt valodu kombināciju, nepieciešamos pakalpojumu veidus u.c. būtiskas nianses. Pieredzējis tulks vai tulkotājs – katru reizi Jums palīdzību spēs sniegt kāds no šiem speciālistiem, viss ir atkarīgs no konkrētās darba formas.

Tulkotāja zināšanas ir neaptveramas

Tulkotājs ir zinošs speciālists, kas parūpēsies, lai Jūsu dokumentu tulkošana noritētu bez liekām problēmām, turklāt tulkojumi tiek veikti no vairāk kā 20 dažādām valodām. Visvairāk cilvēkiem vajadzīgs krievu vai angļu tulkotājs, jo diezgan daudzos gadījumos tieši šīs valodas izmantotas dokumentu noformēšanā. Klientu nosūtīto tekstu tulkošana dažreiz ir patiess izaicinājums pat pieredzējušiem tulkotājiem, tomēr tas nevienu speciālistu nespēj samulsināt, jo pieejami eksperti, kas lieliski zina izmantotos nozares terminus un dokumenta tēmu. Sarežģītās situācijās lieliski noder dažādu sadarbības partneru vai īpašo tulkošanas programmu palīdzība, kas ļauj īstenot projektu termiņa ietvaros. Lai arī kāda veida dokumentu Jūs iesniegtu tulkošanai, netiks pievienots papildu uzcenojums par izvēlēto pakalpojumu, tādēļ ikviens tulkojums būs Jums izdevīgs.

Kvalificētu tulku sniegtie pakalpojumi

Starptautisku diskusiju un konferenču rīkotājiem vai dažādu pasākumu veidotājiem bieži vien ir vajadzīga tieši sinhronā vai secīgā mutvārdu tulkošana, ko veic profesionāls tulks. Principā ikviens vācu tulkotājs vai cits tulkošanas speciālists, kas veic šādus pakalpojumus, spēj nodrošināt savu palīdzību arī neatrodoties Jums blakus. Lai tulkojumi Rīga maksimāli apmierinātu klienta vajadzības, šādi pakalpojumi tiek nodrošināti arī attālināti, izmantojot Skype vai telefonu. Pieredzējušie tulki var doties līdzi arī ieplānotos braucienos uz ārzemēm, tādēļ varēsiet justies tiešām droši un pārliecināti pilnīgi jebkurā vietā. Profesionāļu sniegtais atbalsts katru reizi būs izdevīgs, tāpēc nav jāraizējas, lai kāda veida pakalpojumi būtu vajadzīgi.