Kā nekļūdīties jaunu mēbeļu izvēlē

mēbelesMūsdienās pircējam tiek piedāvāts neiedomājami plašs klāsts visam! Un grūtākais ir izvēlēties. Lai gan lieliski zinām, ka mums, piemēram, nepieciešama gulta, skapis vai sekcija, izvēle nebūt nav tik vienkārša, jo piedāvājumu ir daudz. Piemēram, kā izvēlēties vienu no trīsdesmit gultām, kur visas izskatās salīdzinoši labi un puse noteikti arī patīk, jo mūsdienu mēbeles lielākoties izskatās tā, ka nav jau īsti kam nepatikt. Tad galvenais ir nekļūdīties ar izvēli un cenu. Cenu, viennozīmīgi, nevajag likt kā galveno kritēriju, jo mēbelei jābūt labai, atbilstošai telpas kopējam interjeram, kvalitatīvai un ērtai. Zemākā cena noteikti nenodrošinās visas pircēja prasības, tomēr arī pārmaksāt par gultu vai kādu citu mēbeli, īpaši lielas jēgas nav. Tāpēc optimālā cenu kategorijas izvēle ir diezgan sarežģīta. Pirmkārt – atvēlam noteiktu budžetu mēbeles izvēlei. Ja paskatāmies, cik maksā „lētā gala” mēbeles un cik izmaksā kaut kas dārgāks, mēģinām noteikt mēbeles budžetu kaut kur summā pa vidu. Šobrīd diezgan bieži mēbeļu piedāvājumu pārlūkojam internetā, jo arī neskaitāmi interneta veikali piedāvā iespēju iegādāties mēbeles. Šādi ir arī vieglāk noteikt cenu griestus, ko vēlamies, varam un vajadzētu atļauties maksāt par konkrēto mēbeli, kā arī ir iespējams daudz vienkāršāk un ērtāk apskatīt plašo piedāvājumu – datorā.

http://220.lv/lv/mebeles_un_interjers

Internetā izvēloties un aplūkojot mēbeles, ir daudz lielāka iespēja izvērtēt iepatikušos modeļus – tie noteikti būs vairāki. Ja iepatikušies vairāki modeļi, interneta vietnē būs daudz ērtāk tos salīdzināt – pēc atsauksmēm, salīdzinot pēc apraksta parametriem, attēliem, iztēlojoties mēbeli, kā tā varētu izskatīties jūsu mājoklī. Priekšrocību ir daudz, un šādi ir daudz mazāka iespēja nokļūdīties ar pareizo izvēli. Šādi arī nav nepieciešama gara un ilga staigāšana pa mēbeļu saloniem, lai salīdzinātu dažādas izvēles, iespējas un atcerētos katru mēbeli, kas iepatikusies. Informācijas nekad nav maz – lai iegūtu visu nepieciešamo informāciju par internetā noskatīto mēbeli, atliek vien izlasīt mājaslapā pievienotos aprakstus un attēlus. Tāpat, internetā ir iespējams uzmeklēt citu pircēju atsauksmes gan par konkrēto mēbeli, gan par pašu veikalu, pārliecinoties, ka piedāvātās preces patiešām ir kvalitatīvas un praktiskas.

Visticamāk, nekļūdīsimies ar mēbeļu izvēli mājoklim, ja sekosim iekšējai sajūtai – tas, kas patiešām patīk, kas, pēc krāsas, auduma, raksta, materiāla un cenas vislabāk pašam patīk. Ir vērts izvēlēties tādas mēbeles, ar kurām pašiem būs patīkami „sadzīvot” vienā telpā, jo, galu galā, mēbeles nav tikai interjera elements vien, tās ir domātas mūsu ērtībām, komfortam un omulības sajūtas radīšanai mājoklī!