Kā pārvaldīt savas finanses, neizejot no mājām?

patēriņa kredīts internetāPateicoties mūsdienu tehnoloģijām, personīgo finanšu pārvaldīšana kļūst arvien vienkāršāka – liela daļa banku un citu finanšu iestāžu pakalpojumu pieejami internetā vai ar tālruņa starpniecību.

Internetbanka

Viens no populārākajiem un plašāk izmantotiem risinājumiem ir internetbanka, kur pieejami teju visi bankas sniegtie pakalpojumi. Internetbankā iespējams ne vien aplūkot konta atlikumu un veikt naudas pārskaitījumus, bet arī pieslēgt automātisko rēķinu atmaksu, konvertēt valūtu, pieteikties pensijas 2. un 3. līmenim, pieteikties jaunai bankas kartei, noformēt kredītu u.c.

Aizdevumu noformēšana

Kas attiecas uz aizdevumiem, tie pieejami ne tikai bankās. Dažādu veidu kredītus izsniedz arī nebanku aizdevēji. Tā ir iespēja sev nepieciešamo naudas summu saņemt salīdzinoši īsā laikā – bez sarežģītu formalitāšu kārtošanas. Šāds risinājums var noderēt gan tad, ja nepieciešama neliela naudas summa, gan arī, ja aktuāls, piemēram, patēriņa kredīts internetā. Plašāku informāciju par aizdevumu noformēšanu tiešsaistē atradīsiet, piemēram, šajā mājas lapā.

Starp citu, aizdevumam mūsdienās iespējams pieteikties ne tikai internetā, bet arī ar mobilā tālruņa starpniecību – pie daļas aizdevēju pieejams arī SMS kredīts. Tas nozīmē, ka aizdevuma pieteikumu var nosūtīt ar īsziņas starpniecību.

Lielākoties gan šis pakalpojums pieejams tikai sākot no otrās aizņemšanās reizes. Pirms kredīta noformēšanas svarīgi iepazīties ar visiem aizņemšanās nosacījumiem, kā arī izvērtēt savu maksātspēju.

Mobilās aplikācijas

Mūsdienās plaši izmantotas ir arī dažāda veida mobilās aplikācijas, tādēļ nav nekāds brīnums, ka pieejamas arī tieši finanšu pārvaldīšanai paredzētas lietotnes. Ar mobilo aplikāciju starpniecību var vienkārši un ātri pārvaldīt savu budžetu, noteikt finansiālos mērķus un sekot līdzi to izpildei. Izvēles iespējas ir plašas, tādēļ katrs var atrast sev parocīgāko risinājumu.

Mobilās lietotnes ir arī bankām. Ar tās starpniecību iespējams pārbaudīt konta atlikumu, veikt pārskaitījumus, nosūtīt naudas pieprasījumu un savu konta numuru, saņemt un apmaksāt rēķinus, bloķēt bankas karti un veikt citas darbības.

Mūsdienās pārvaldīt savas finanses, pieteikties kredītam un veikt citus finanšu darījumus ir ērtāk nekā jebkad iepriekš – iepazīstieties ar risinājumiem un izvēlieties sev piemērotākos!