aizņemts cilvēks

Kāpēc interneta veikali ir labākais risinājums aizņemtiem cilvēkiem?

Cenšoties pielāgoties steidzīgajam pilsētas dzīves ritmam un prasībām pēc lieliska izskata, ideālas ģiemens un karjeras, es daudzus gadus esmu jutusies tiešām nogurusi – pienākumu ir tik daudz, ka stundu diennaktī ir par maz. Un tad parasti kāda joma cieš.

aizņemts cilvēks Manā gadījumā tas bija miegs, jo vēlu vakara vēl mēģināju tikt galā ar mājas darbiem un pabeidzu kādu darbavietā nepadarītu darbu.

Gana bieži arī nācies sarūgtināt bērnus, atsakot kādu kopīgu atpūtu vai pasākumu tāpēc, ka esmu uzņēmusies papildus darbus, lai vairāk nopelnītu.

Dzīvojot šadā režīmā, laika plānošanai un efektīvai izmantošanai ir ļoti liela nozīmē. Lai kaut cik uzlabotu situāciju un tomēr atrastu laiku gan atpūtai gan ģimenei, es sāku mērķtiecīgi izskaust no savas ikdienas laika zagļus.

Lai uzzinātu, kas tie ir, vienu nedēļu veicu rūpīgus pierakstus, cik daudz laika veltu dažādiem pienākumiem.

Rezultāts bija satraucošs, jo sapratu, ka viens no maniem lielākajiem laika zagļiem ir veikali.

Esmu aizņemta, tāpēc majās gatavoju reti, biežāk izvēlos jau gatavu pārtiku vai kaut ko ātri pagatavojamu.

Katru dienu pēc darba iebraucu veikalā un pērku produktus, dažreiz arī kādas citas lietas. Veikalos ir daudz cilvēku, rindas, arī sastrēgumos nākas pabūt. Tāpēc sarēķināju, ka tiešām daudz laikapaiet veikalu apmeklēšanai.

Nolēmu, ka šajā jautājumā ir jāmeklē risinājums. Un situāciju ievērojami uzlabot palīdzēja interneta veikali. Es sāku daudzus pirkumus veikt internetā un norēķināties par tiem elektroniski.

Uzzināju, ka ir arī tādi pārtikas veikali, kas tās pašas dienas laikā, kad veicat pasūtījumu, pirkumus arī piegādā uz mājām.

Vairākas dienas nedēļā sāku izmantot šo opciju. Pasūtījumu ātri veicu darba vietā – kafijas pauzes laikā.

Interneta veikali – arī lielākiem pirkumiem

Uzdrošinājos pamēģināt intrenta veikalos veikt arī lielākus pirkumus, jo līdz šim biju iegādājusies tikai apģērbu, kosmētiku, pārtiku.

Bet sadzīves tehnikas un elektrotehnikas iegāde man bija liels izaicinājums, jo vajadzēja saprast, ka izdaru pareizo izvēli. Veikalos ir zinošs konsultats, kurš pats vada procesu, kad pasakāt, ko vēlaties iegādāties.

Tā nu riskēju un iegādājos vairākas mājai nepieciešamas ierīces interneta veikalā http://www.brivi.lv/, ko man ieteica kolēģe, kura nesen arī bija tur iegādājusies daudz ko noderīgu par izdevīgām cenām.

Tā kā man nebija zināmi šāda veida interneta veikali, tad paļāvos uz kolēģes ieteikumu. Un to ne mirkli nenožēloju, jo pirkumus veicu ātri, viss bija ērts un pārdomāts, preces atrast bija viegli.

To apraksti bija plaši un izsmeļoši, lai es varētu izlemt par man atbilstošāko modeli. Izvēlējos, apmaksāju un jau pēc trijām dienām bija klāt kurjers ar visām precēm.

Taupiet laiku un izvirziet prioritātes

Interneta veikali ir labs veids, kā ietaupīt daudz sava laika, kā disciplinēt sevi un tajās pašās diennakts stundās paveikt vairāk, un laiku pavadīt kvalitatīvāk. Esiemācījos izvirzīt prioritātes.

Regulāra un pat nogurdinoša būšana lielveikalos un tirdzniecības centros vairs nebija mana prioritāte. Tāpēc arvien vairāk savas vajadzības realizēju ar interneta veikalu palīdzību.

Atklāju, ka ārzemju interneta veikalos var atrast tiešām ļoti labas lietas, paplašināt savu izvēli. Tāpat arī Latvijā ir gana daudz uzticamu un izdevīgu interneta veikalu, kas piedāvā gan augstu preču kvalitāti, gan adekvātas cenas.

Protams, ka pieredze gudri un operatīvi iepirkties internetā man nenāca vienā dienā.

Pagāja kāds laiciņš kamēr jutos brīvi, zināju labākos veikalus, kur meklēt man piemērotas preces, piefiksēju nianses, kam jāpievērš uzmanība, lai zinātu, ka pirkumi ir droši, ka nekļūstu par krāpšanas upuri.

Ja optimizēta dienas kārtība un vairāk vērtīga brīvā laika ir svarīgs aspekts arī jums, tad padomājiet par interneta veikalu sniegtajām priekšrocībām.