Kāpēc OCTA polisi iegādāties internetā?

Ja vien tā ir lētāk, ērtāk un praktiskāk, ikdienā cenšamies iegādāties dažādus pakalpojumus internetā. Kāpēc? Jo tā patiešām ir daudz ērtāk un vienkāršāk, nekā doties uz dažādām iestādēm un tērēt laiku, kura, bieži vien, nav.

Autovadītāji zina, ka viens no populārākajiem pakalpojumiem, ko iegādāties internetā – OCTA polise. Tā kā OCTA polise tagad vairs nav jāvadā līdzi auto, tad daudz vienkāršāk ir piekļūt datoram, veikt dažas vienkāršas darbības, apmaksāt polisi un piecpadsmit minūšu laikā jau sagaidīt, ka tā būs aktivizēta – tas nozīmē, ar auto droši varēs braukt un tas būs apdrošināts pēc visiem noteikumiem.

Pērkot OCTA internetā priekšrocība ir arī cenas izvēlē – ja esam iegādājušies polisi uz pus gadu, gadu vai par deviņiem mēnešiem, tas nozīmē, ka šajā laikā apdrošinātāju piedāvātās cenas varētu būt mainījušās. Arī tad, ja apdrošināšanas laikā neviens negadījums nav noticis un braukšanas vēsture nav mainījusies (OCTAs cena ir atkarīga arī no notikušajiem negadījumiem), vienalga der pārliecināties par dažādām cenām, lai saprastu – ir iespējams izvēlēties arī izdevīgāk un lētāk.

Tā kā piedāvājums OCTA polisei no visiem apdrošinātājiem ir vienāds (nebūs tā, ka kāds piedāvās ko vairāk, kāds ko mazāk), tad cenas gan atšķiras un tur jau varam izvēlēties – kas mums izdevīgāk.

Internetā sastopami gana daudzi OCTA kalkulatori, kas ļaus noteikt izdevīgāko cenu polises iegādei konkrētajam auto. Atliks vien izvēlēties kādu no kalkulatoriem, ievadīt visus nepieciešanos auto datus un gaidīt (pāris sekundes) piedāvāto salīdzinājumu. Tur varēsim redzēt cenas dažādiem OCTA termiņiem (3,6,9,12 mēneši) un, izvēloties sev atbilstošāko un izdevīgāko, iegādāties “pa tiešo” no kalkulatora mājas lapas. Tāds neliels starpniekserviss, kas daudz ērtāk un vienkāršāk ļauj iegādāties nepieciešamo polisi.

OCTA polisi iegādāties vajag – no šīs darbības neviens auto īpašnieks nevar izvairīties (un nevajadzētu arī censties), un kāpēc gan neiegādāties OCTA internetā, ja reiz tas ir gan izdevīgāk, gan vienkāršāk, gan praktiskāk!

Iegādājies OCTA polisi izdevīgāk – https://www.manapolise.lv/