Kas jāzina, iegādājoties virtuves iekārtu?

virtuves mēbelesVirtuves iekārta ir viena no svarīgākajām virtuves mēbelēm. Jauna un pareizi izvēlēta iekārta padara telpu gan pievilcīgāku, gan funkcionālāku.

Lai īsu laiku pēc iegādes brīža Jums nenāktos nožēlot šo pirkumu, esam apkopojuši informāciju, kas jāzina, iegādājoties virtuves iekārtu.

Moduļi un komplekti

Virtuves iekārta sastāv no mēbelēm, kuras iespējams iegādāties komplektā vai atsevišķi. Tās iegādāties var arī 220.lv.

Virtuves komplekti ir standartizēti, mēbeles tajos ir saskaņotas. Parasti komplekti sastāv no 5 – 6 plauktiņiem un skapīšiem dažādos izmēros. Tas ir piemērots risinājums tad, ja iekārtu nepieciešams iegādāties steidzami vai visu vēlaties ieturēt vienā stilā.

Virtuves moduļi ir tie paši skapīši un plauktiņi, taču šādā gadījumā Jūs tos varat izvēlēties un kombinēt atbilstoši savām vēlmēm un iespējām. Moduļu virtuves lielākā priekšrocība – individualitāte un piemērotība telpai. Ja nevarat izlemt, virtuves moduļus iespējams apvienot ar komplektiem.

Materiāli un tekstūras

Iegādājoties iekārtu, pirmais, kas noteikti jāņem vērā, ir tās materiāls. Pārliecinieties, kādas ir izmantoto materiālu īpašības, kā kopt iekārtu, kā nodrošināt materiālu saglabāšanu un ilgtspēju.

Pēc tam pievērsiet uzmanību arī tekstūrai. Modē vienmēr bijusi koksnes tekstūra, taču varat dot priekšroku arī grafītam vai citiem akmens rakstiem. Varat rīkoties arī pretēji, izvairoties no kādas konkrētas tekstūras, izvēloties gludu, matētu vai lakotu virsmu. Ņemiet vērā, ka gaumīgu rezultātu varat panākt, izvēloties kaut ko vienu, piemēram, tikai tekstūru vai tikai matējumu.

Pasūtījums vai gatava prece

Virtuves iekārtu iespējams pasūtīt individuāli vai iegādāties jau gatavu. Ja lemjat par labu gatavai iekārtai, Jums precīzi jāzina gan skapīšu izmēri, gan atbilstošā komplektācija. Šādā gadījumā par gala rezultātu esat atbildīgi jūs paši.

Savukārt par individuālu pasūtījumu atbildību galvenokārt uzņemas ražotājs un dizaineris. Ja lemjat par labu pasūtījuma veikšanai, viss tiek speciāli pielāgots Jūsu vēlmēm un vajadzībām. Diemžēl iekārtas izgatavošana mēdz aizņemt daudz laika, taču tas noteikti ir tā vērts – Jums nav jāuztraucas, ka gala rezultāts varētu sagādāt nepatīkamus pārsteigumus.

Garantija

Neatkarīgi no jūsu izvēles, komplektā ar virtuves iekārtu ir arī tās garantija. Virtuves mēbeles nereti mēdz būt bojātas, ātri plīst vai vienkārši neapmierina cilvēku sākotnējās ieceres un vēlmes. Iegādājoties iekārtu, noteikti uzziniet par garantiju itin visu – kāds ir tās darbības laika posms, nosacījumi, utt. Garantija ir patērētāja tiesības, vairumā gadījumu tā nodrošina pircējam nepatīkamu situāciju tūlītēju un labvēlīgu atrisinājumu.

Svarīgākais – praktiskums

Tā kā virtuve netiek remontēta, atjaunota vai pārkārtota periodiski, ir svarīgi domāt ilgtermiņā. Virtuves iekārtas iegādē svarīgs aspekts ir ne tikai vizuālais izskats, bet vairāk gan tas, cik tā ir praktiska. Noteikti ņemiet vērā, kāds ir iekārtas elementu novietojums, kā tos kopt. Ja rodas kādas šaubas, vienmēr varat vērsties pie speciālistiem.

Kvalitatīvas virtuves mēbeles plašā klāstā pieejamas https://220.lv/lv/mebeles_un_interjers/virtuves_mebeles.