Kas tev jāzina, ja vēlies nopirkt piepūšamo laivu?

piepūšamās laivasJa tev pieder piepūšamā laiva, to mūsdienās vairs neuzskata par greznību, jo laivu modeļi ir pieejami ļoti plašā klāstā un cenu diapazonā. Salīdzinājumā ar citiem veidiem, piepūšamās laivas ir vieglāk pieejamas, pievienojot motoru, tās patērē mazāk degvielas, kā arī maksā lētāk un to uzturēšana ir ļoti vienkārša.

Turklāt, ja tā padomā, gumijas laivas ir ļoti vienkārši lietojamas un nodrošina pietiekami daudz vietas, lai tajā varētu justies ērti. Un, protams, tu vari laivu paņemt līdzi visur, kur vien nepieciešams, jo no tās iespējams izlaist gaisu. Kad būsi iegādājies kvalitatīvu piepūšamo laivu, to varēsi lietot gadiem ilgi, dodoties makšķerēt, piedzīvojumos kopā ar draugiem utt.

Šeit ir dažas svarīgākās lietas, kas tev jāņem vērā, lai izvēlētos labāko gumijas laivu:

  • Izmērs vai ietilpība – Kā jau minējām, gan specializētajās tirdzniecības vietās, gan arī internetā ir iespējams iegādāties daudzveidīgas piepūšamās laivas, kuras atšķiras arī pēc to izmēra. Daži modeļi piemēroti četriem cilvēkiem, kamēr ir arī tādi, kur bez problēmām var satilpt pat pieci cilvēki. Tas, kāda izmēra laiva tev nepieciešama, atkarīga no tā, ar ko parasti kopā plāno doties laivu braucienos.
  • Svars – Ja tu vēlies iegādāties piepūšamo laivu, kuru plāno bieži pārvadāt, ņem vērā arī tās svaru, kad gaiss ir izlaists. Vienkāršākie modeļi būs vieglāki savukārt tie, kas paredzēti krāčainākām upēm utt. – smagāki, taču arī izturīgāki. Ņem vērā, ka labāk izvēlēties kvalitatīvāku laivu, kas pasargās tevi un laivā esošās lietas no nokļūšanas ūdenī.
  • Ātrums – daļa laivu ir piemērotas airētājiem – amatieriem, un ir veidotas tā, lai nodrošinātu stabilitāti, airējot lēni. Taču ir arī tādas piepūšamās laivas, kas paredzētas profesionāļiem, nodrošinot ātrāku airēšanu. Šādas laivas parasti ir ļoti vieglas un aprīkotas ar īpašībām un funkcijām, kas uzlabo laivas ātrumu.
  • Viegli piepumpēt un izlaist gaisu. Lai atvieglotu savu ikdienu, izvēlies laivu, kuru ir ne tikai viegli piepumpēt, bet arī atbrīvot no gaisa. Pievērs uzmanību īpašām iezīmēm un funkcijām preču aprakstā.