dāvana vīrietim

Ko dāvināt vīrietim?

Arī jums ir nācies lauzīt galvu par to, ko dāvināt vīrietim – draugam, vīram, tētim vai kolēģim?

dāvana vīrietim Visticamāk, ka šāda problēma ir bijusi aktuāla daudziem, jo dāvana vīrietim ir patiešām liels izaicinājums.

Un  runa nav par kādu gadījuma dāvanu, ko esat paķēris pa ceļam uz svinībām, bet gan pārdomātu un tiešām noderīgu dāvanu.

Risinājums, ko es esmu atklājusi, lai ātri un bez liekām pūlēm atrastu vīrietim piemērotu dāvanu, ir dāvanu kartes no dāvanu servisa internetā – FromMe.lv.

Tur ir plašs dāvanu karšu piedāvājums, kas piemērots tieši vīriešu interesēm un hobijiem.

Es īstās dāvanas atrodu dažu minūšu laika, atliek tikai izvēlēties atbilstošo dāvanu karšu kategoriju un piemeklēt konkrētajam vīrietim visatbilstošāko piedāvājumu.

Kādas ir bijušas dažas labākās dāvanas vīrietim, ko esmu iegādājies FromMe.lv?

Dāvanu karte makšķernieku veikalā

Dāvana vīrietim, kurš man ir vistuvākais – manam vīram – bija grūta izvēle, jo man nācās pacīnīties pašai ar sevi.

Vīram ir vairāki hobiji, par kuriem es gan neesmu sajūsmā. Piemēram, braukšana ar motociklu un makšķerēšana.

Pirmais hobijs man šķiet bīstams, bet makšķerēšanu es vienkārši nesaprotu. Un tā atņem daudz brīvā laika, ko es gribētu, lai vīrs pavada ar mani un bērniem, bet viņš visu dienu viens pats var kaut kur makšķerēt.

Viņam tā ir meditācija, atpūta. Un man nepatīk tīrīt un gatavot zivis, bet vīrs nevarētu dzīvot, ja viņam liegtu šo laika pavadīšanu. Tomēr es pieņemu to un piekāpjos.

Tāpēc arī viņa dzimšanas dienā nolemu izrādīt žestu un uzdāvināju viņam dāvanu karti makšķernieku veikalā. Dāvanu karti atradu FromMe.lv.

Vīrs bija tiešām pārsteigts, ka es esmu šādu dāvanu viņam pasniegusi. Un protams, ka viņš jau nākamajā dienā devās iegādāties dažādus niekus un rīkus, no kuriem es neko nesaprotu.

Dāvanu karte apģērbu un aksesuāru veikalā

Man katru gadu ir jāapdāvina arī savs brālis. Viņš ir jaunāks par mani, vēl studē un izbauda brīva cilvēka dzīvi.

Un tieši tāpēc ļoti pievērš uzmanību savam izskatam un apģērbam, jo vienmēr vēlas iekarot meiteņu uzmanību. Tāpēc zinu, ka viņam vienmēr noderēs dāvanas, kas ļaus izskatīties vēl labāk.

FromMe.lv servisā ir dažādas dāvanu kartes no apģērbu un aksesuāru veikaliem. Es brālim izvēlējos dāvanu karti ādas aksesuāru veikalā, kur viņš iegādājās elegantu ādas siksnu un maku.