Trīs vienkārši veidi, kā ietaupīt naudu, izmantojot modernās tehnoloģijas

 

kredīti internetāMūsdienu tehnoloģiju attīstība sniedz plašas iespējas un palīdz ietaupīt laiku. Taču papildus tam digitālās ierīces var būt noderīgs palīgs arī finanšu plānošanā un ietaupīšanā.

Mobilās aplikācijas

Viena no iespējām, kas var noderēt ikdienā – mobilās aplikācijas, kas radītas tieši šim mērķim – budžeta plānošanai un efektīvai tā pārvaldīšanai. Turklāt izvēles iespējas ir patiešām plašas. Piemēram-

  • Money Lover palīdz veikt visu naudas darījumu uzskaiti, attēlojot to pārskatāmos grafikos;
  • ShopSavy Barcode Scanner, savukārt, palīdz iepirkties izdevīgāk. Ar šīs aplikācijas palīdzību varēsi sev interesējošo preci vai produktu atrast par maciņam visdraudzīgāko cenu;
  • Bloomberg var būt noderīga tiem, kurus interesē jaunumi finanšu pasaulē, piemēram, akciju tirgus, kredīti vai ieguldījumi. Izmantojot šo aplikāciju, vienmēr būsi lietas kursā par aktuālo šajā jomā un varēsi pieņemt gudrus lēmumus, lai ietaupītu vai nopelnītu vairāk;
  • Mint ļauj paralēli sekot līdzi vairākām personīgo finanšu plūsmām, piemēram, kredītkartēm, investīcijām, PayPal.

Protams, ar mobilo aplikāciju palīdzību var veikt arī dažādus citus uzdevumus, piemēram, izveidot iepirkumu sarakstu un izveidot kredīta apmaksas plānu. Liela daļa no šīm aplikācijām pieejamas pilnīgi bez maksas.

Atlaižu kuponi

Kurš gan nevēlas kāroto lietu iegādāties ar labu atlaidi? Šobrīd izveidotas vairākas vietnes, kur pieejami atlaižu kuponi dažādām precēm un pakalpojumiem.  Šim nolūkam var noderēt arī aplikācija qfer.me.

Tik pat noderīgi var būt arī produktu un pakalpojumu salīdzināšanas portāli – tie ļaus uzzināt visu saistošo informāciju par labākajiem cenu piedāvājumiem internetā.

Daudzi uzņēmumi piedāvā pierakstīties jaunumu saņemšanai – tas var būt izdevīgi, sevišķi, ja tādā veidā var iegūt ne tikai noderīgu informāciju, bet arī dažādus īpašos piedāvājumus un iespēju piedalīties klientu lojalitātes programmā.

Izmanto šīs priekšrocības, lai ietaupītu gan laiku, gan līdzekļus – atrodi sev interesējošo piedāvājumu un saņem to par patīkamu cenu!

Jaunu zināšanu apguve un izmantošana

Kā zināms – uzlabot savu finansiālo situāciju var arī, liekot lietā savas zināšanas. Un šis nudien ir lielo iespēju laiks arī šajā ziņā. Pirmkārt, apgūt jaunas lietas nekad nav bijis tik vienkārši, kā šobrīd – tiek piedāvāti vebināri, mācību un video materiāli, online kursi dažādām prasībām un iespējām!

Turklāt internets dod iespēju ne tikai iegūt zināšanas, bet arī tās izmantot, lai gūtu peļņu. Pirmkārt, uzsākt biznesu internetā ir daudz vienkāršāk, otrkārt – , tehnoloģiju resursus var izmantot, lai ātri un bez lielas piepūles aizsniegtu savu mērķauditoriju.

Kā redzams, moderno tehnoloģiju sniegtās iespējas ir patiešām plašas – tās uzlabo dzīves kvalitāti, sniedz daudz lielisku iespēju un palīdz uzlabot finansiālo situāciju. Izmanto to savā labā!