KUR GLABĀT LIEKO AUTO RIEPU KOMPLEKTU?

Automašīnu bez riepām iedomāties nevaram, jo arī cilvēki bez apaviem nestaigā. Riepu nolietojums kā arī tehniskais stāvoklis visādā ziņā ir ļoti nozīmīgs drošības rādītājs. Neatkarīgi no tā, kāda tipa riepas lietojat, auto ir jābūt drošai.Automašīnu riepas bez šaubām būs nopērkamas plašā cenu amplitūdā. Pirms auto riepu pirkšanas, vienmēr iesakām parunāt ar auto riepu servisa speciālistiem, lai pārliecinātos par savas izvēles pareizību. Ziemas riepas būs iespēja arī nodot glabāšanā, nesezonas laikā. Nenokavē un izmanto vasaras riepas akcija piedāvājumu!

Auto Riepu pārbaude, īpaši, ja riepas ar radzēm, un citi ar auto riepu uzglabāšanu un izmantošanu saistīti jautājumi, tiek veikti riepu servisā, jebkuram klientam. Kā piemēram, automašīnas riepu diski ir svarīga sastāvdaļa jebkuram autobīlim, tādēļ arī disku pārbaude reizē ar auto riepu pārbaudi, tiek vienmēr nodrošināta. Jebkurā mašīnas riepu noliktavā parūpēsies arī par mašīnas diskiem, ja būs tāda vajadzība. Riepu servisi nodrošina arī riepu maiņu un auto riepu balansēšanu.

 

Ziemas auto riepu sezona mūsu valstī iesākas 1. oktobrī un beidzas pirmajā martā. Loģiski, ka ziemas riepu izmantošana jau ātrāk vai ilgāk, ir atkarīga no esošajiem laikapstākļiem. Ja lietojat vissezonas mašīnu riepas, vajadzīgs pārbaudīt to protektora stāvokli, vēlams pirms katras sezonas sākuma. Pērkot lietotas vai mazlietotas ziemas riepas, nenoliedzami ir ekonomija, jo eksistē opcija ietaupīt teju 40 procentus, kas ir diezgan ievērojama naudas summa. Nereti, šāda atšķirība ir arī vasaras vai vissezonas riepām.Pirms riepu iegādes, katrā ziņā iesakām konsultēties ar servisa darbiniekiem, par labākajiem risinājumiem konkrētajai automašīnai.

 

AUTO RIEPU SERVISA PIEDĀVĀJUMS JEBKURAM INTERESENTAM.

Riepu serviss, kas nodrošina saistošus risinājumus ikvienam klientam, vienmēr ir zelta vērtē. Ja nepieciešams nodot glabāšanā nesezonas auto riepas, jo mājas vai garāža nav tam piemērota, aicinām doties uz riepu garāžu kā arī lietot mašīnas riepu uzglabāšanas servisu. Auto riepas servisos visā Latvijā ir iespējams pārbaudīt, labot, mainīt un arī visādi citādi savest kārtībā esošajai vai arī nākošajai darba sezonai. Auto riepu servisā arī izmērīs protektora biezumu, salabos diskus un, vajadzības gadījumā, balansēs auto riepas, lai braukšana ir droša un patīkama gan šoferim, gan pasažieriem un arī citiem ceļu satiksmes dalībniekiem.