Kura zīmola veļas žāvētājs ir pats labākais?

veļas žāvētājs electroluxJa esi izlēmis iegādāties veļas žāvētāju savam mājoklim, ir nepieciešams izvēlēties piemērotāko ierīci tieši savam mājoklim. Šajā rakstā esam apkopojuši pāris vērtīgus padomus, kas ļaus izvēlēties tieši tavam mājoklim piemērotāko variantu.

Ir nepieciešams pievērst uzmanību vairākām lietām pirms iegādājies pašu labāko veļas žāvētāju savam mājoklim, tāpēc esam sagatavojuši šos padomus, kas ļaus pieņemt pašu labāko lēmumu.

Veļas žāvētāja ietilpība

Pirms veļas žāvētāja iegādes tev noteikti nepieciešams noskaidrot, kāda ir veļas žāvētāja ietilpība, jo tikai tādā veidā varēsi iegādāties pašu piemērotāko variantu savam mājoklim.

Ja dzīvo viens, tad nebūs nepieciešams veļas žāvētājs ar tik lielu ietilpību, savukārt, ja dzīvo ar ģimeni, tad, protams, ir vairāk netīrās veļas, kura ikdienā ir jāmazgā un jāžāvē, tāpēc ir būtiski izvēlēties tavai situācijai atbilstošāko variantu.

Bieži vien ir situācijas, kad cilvēki iegādājas veļas žāvētāju kas ir pārāk liels un neietilpst mājoklī. Pirms iegādes noteikti nepieciešams rūpīgi izmērīt pieejamo vietu, lai beigās nebūtu jāviļas savā izvēlē.

Veļas žāvētāju tipi

Veļas žāvētāji iedalās divās kategorijās. Pirmajā kategorijā ietilpst ventilācijas tipa veļas žāvētāji un otrajā kategorijā ietilpst kondensācijas tipa veļas žāvētāji. Attiecīgi, ventilācijas tipa veļas žāvētāji mitrumu izvada pa ventilācijas cauruli, savukārt kondensācijas tipa veļas žāvējamā mašīna mitrumu uzkrāj tam paredzētā tvertnē, kuru viegli iespējams noņemt.

Ja iegādāsies ventilācijas tipa žāvētāju, ir jāņem vērā, ka pieaugs arī rēķins par elektrību, jo šāda veida veļas žāvētāji patērē daudz vairāk enerģijas nekā cita tipa veļas žāvētāji. Veļas žāvētājs Electrolux piedāvā iegādāties abus šos veļas žāvētāju tipus!

Veļas žāvētāju režīmi

Iegādājoties veļas žāvētāju, noteikti ir vērts pievērst uzmanību arī tam kādus režīmus piedāvā attiecīgais veļas žāvētājs. Piemēram, veļas žāvētājs electrolux piedāvā dažāda veida veļas žāvētājus ar pielāgotiem režīmiem.

Ir iespējams iegādāties veļas žāvētājus, kuri aprīkoti ar funkciju, ka, nospiežot veļas tipu, veļas žāvētājs attiecīgi pielāgo veļas žāvētāja darbību konkrētajam veļas tipam. Ir pieejami arī veļas žāvētāji, kuri atbalsta tādas funkcijas kā pretburznīšanās un pat vieglas gludināšanas režīmu.

Tas nozīmē, ka žāvēšanas laikā apģērbs tiks ne tikai rūpīgi izžāvēts, bet ierīce parūpēsies arī par to, lai apģērbs netiktu saburznīts. Gala rezultātā iegūsi pat mazliet izgludinātu apģērbu, kurš noteikti spēs tevi iepriecināt.

Kurš ražotājs labāks?

Izvēloties piemērotāko veļas žāvētāju noteikti ir vērts pievērst uzmanību arī ražotājam. Vislabāk būtu izvēlēties veļas žāvētāju no pārbaudīta ražotāja, kurš ieguvis savu vietu ne tikai Latvijā, bet arī pasaulē. Tas liecina par to, ka cilvēki šai ierīcei uzticas, tāpēc ir vērts to iegādāties arī tev.

Par pārbaudītām ierīcēm bieži vien internetā ir pieejamas dažādas atsauksmes un īstu lietotāju apraksti, tādā veidā daudz vieglāk būs pieņemt pareizu lēmumu!