Kurš ātrais aizdevums ir labākais?

viasms.lv izdevīgākais aizdevumsPašlaik viens no populārākajiem aizdevuma veidiem ir ātrais kredīts, un to piedāvā vairāk nekā desmit kompānijas. lielais piedāvājums var radīt apjukumu, tāpēc ne vienmēr ir viegli izvēlēties piemērotāko risinājumu. aizdevēju piedāvājums atšķiras ar dažādiem rādītājiem, piemēram, procentu likmi, atdošanas termiņu un citiem. Piedāvājam jums vairākus vienkāršus padomus, kas patiešām vienkāršos atbilstošākā aizdevuma izvēli.

Lai atrast izdevīgāko būtu ātrāk, vispirms definājiet, kāds kredīts jums ir vajadzīgs. Atrodiet atbildes uz šādiem jautājumiem:

•   Cik lielu naudas summu nepieciešams aizņemties?

•   Cik ilgā laikā plānojat aizdevumu atmaksāt?

•   Cik ilgā laikā vēlaties kredīta summu saņemt savā bankas kontā?

Ja jums ir vajadzīgs salīdzinoši mazs īstermiņa kredīts, ko ir iespējams noformēt tikai dažu minūšu laikā, ātrais kredīts ir tieši tas, ko meklējat. Ja jums nav būtiski tas, cik ilgā laikā saņemat kredītu, varbūt jums izdevīgāks ir patēriņa, nevis ātrais kredīts

Salīdzinoši nelielā apmēra dēļ ātrais aizdevums nav piemērots vērienīgu mērķu realizēšanai. Parasti kredīts nav lielāks par dažiem simtiem latu, tāpēc to visbiežāk lieto nelielu pirkumu veikšanai, ikdienas tēriņu apmaksai, izdevīgu akcijas piedāvājumu izmantošanai un citiem līdzīgiem mērķiem. Pāris ātrie kredītdevēji gan izsniedz kredītus, kuru maksimālais apjoms var būt līdz 1000 vai 1500 latiem.

Lielākais pieejamais aizdevuma apmērs nav vienīgais ar ko savā starpā atšķiras ātrie kredīti, arī to atdošanas termiņš var atškirties. Bieži ātrais kredīts ir jāatmaksā laikā līdz 30 dienām. Jāpiebilst gan, ka pastāv arī pāris izņēmumi, kad ilgākais aizdevuma atmaksas laiks ir līdz 12 vai pat 24 mēnešiem garš. Parasti ātrie kredīti ir pieejami teišām īsā laikā, un līdzekļus jūsu kontā var saņemt tikai dažās minūtēs.

Labākais SMS kredīts – Viasms.lv