Labākie OCTAS piedāvājumi – Manapolise.lv!

manapolise.lvOCTA jeb obligātā civiltiesiskās atbildības apdrošināšana nepieciešama ikvienam transporta līdzekļa vadītājam, kurš piedalās satiksmē. Mūsdienās daudzi apdrošinātāji sniedz iespēju iegādāties šo polisi, taču kā izvēlēties sev piemērotāko? Manapolise.lv ir lielisks palīgs, kas ļauj atrast izdevīgāko OCTAS piedāvājumu tieši tev, kā arī tūlīt pat to iegādāties, lai būtu iespējams turpināt ceļu bez raizēm.

Atverot mājas lapu www.manapolise.lv, redzams, ka šeit varam izvēlēties ne tikai OCTA polisi, bet arī citus apdrošināšanas veidus, piemēram, KASKO, īpašuma apdrošināšanu, ceļojuma apdrošināšanu u.c. Manapolise.lv no daudziem citiem uzņēmumiem atšķiras ar to, ka tā mums dod iespēju atrast lētāko un izdevīgāko OCTA piedāvājumu no vairākiem apdrošinātājiem, piemēram, “If”, “Seesam”, “Balta”, “Ergo”, “Gjensidige” u.c. Lai klientiem būtu ērtāk pārskatīt polises, ievadot OCTA kalkulatorā nepieciešamos datus par transporta līdzekli – automašīnas reģistrācijas numuru, reģistrācijas apliecības numuru un polises darbības termiņus, redzēsit sarakstu ar apdrošinātāju piedāvājumiem, turklāt tie būs sarindoti, sākot ar lētāko, lai ikviens varētu redzēt, kura polise viņam būtu izdevīgākā.

Kā jau iepriekš minēts, Manapolise.lv sarindo apdrošināšanas firmu piedāvājumus, sākot no lētākā. Tas nozīmē, ka OCTA polises cena pie dažādiem apdrošinātājiem atšķiras. Tas skaidrojams ar daudziem faktoriem, kuri nosaka maksu par obligāto apdrošināšanu, turklāt katrs uzņēmums pats var noteikt, kurus no tiem ņemt vērā, aprēķinot OCTA cenu. Populārākie kritēriji, kurus ņem vērā, aprēķinot maksu par OCTA polisi, ir:

  • Apdrošināšanas termiņš (ievadot datus kalkulatorā, jāņem vērā, ka obligāto apdrošināšanu iespējams iegādāties uz 3, 6, 9, vai 12 mēnešiem, turklāt, izvēloties ilgāku polises darbības periodu, jūs varēsit ietaupīt);
  • Transporta līdzekļa veids un pilnā masa (lielākiem un smagākiem automobiļiem OCTA polise būs dārgāka);
  • Automašīnas reģistrācijas vieta (ņemiet vērā to, ka par OCTA būs jāmaksā vairāk tad, ja savu spēkratu reģistrēsit Rīgā vai tās apkārtnē, jo šajā teritorijā ir intensīvāka satiksme, līdz ar to pastāv augstāks negadījumu risks);
  • Bonus Malus jeb riska klase. Šī sistēma sastāv no 17 klasēm, kuras tiek piešķirtas automašīnu īpašniekiem, vadoties pēc to iepriekšējās negadījumu izraisīšanas vēstures. Pirmo reizi pērkot OCTA transporta līdzeklim, persona tiek ierindota 6. jeb neitrālajā klasē, bet ik pēc gada šī klase tiek pārrēķināta. Ja šoferis šajā laika periodā nav izraisījis nevienu negadījumu, viņš var iekļūt augstākā klasē, savukārt, ja viņš ir vainojams kādas avārijas izraisīšanā, klase tiek pazemināta, līdz ar to paaugstinās arī OCTA polises cena.

Manapolise.lv ir īpaši draudzīga saviem klientiem ne tikai ar to, ka ļauj izvēlēties piemērotāko obligāto apdrošināšanu, bet arī piedāvā unikālu pakalpojumu – garantēto OCTA polisi, kas atvieglo steidzīgu cilvēku ikdienu. Šo polisi iespējams iegādāties jebkurā laikā, ieejot mājas lapā Manapolise.lv, apmeklējot kādu no WebMoney termināļiem vai atnākot uz Manapolise.lv biroju. Kad būsit iegādājies obligāto apdrošināšanu, tā stāsies spēkā jau 15 minūšu laikā no samaksas brīža, tas nozīmē, ka uzreiz varēsit atkal doties ceļā. Turklāt, ja šī polise 15 minūšu laikā tomēr nebūs stājusies spēkā, Manapolise.lv garantē, ka nepieciešamības gadījumā sodu policijai samaksās klienta vietā. Garantētā OCTA polise – papildu drošība bez liekiem uztraukumiem!

Ienāc www.manapolise.lv un uzzini vairāk!