dāvanas-vīrietim

Meklē labu dāvanu vīrietim? Ieskaties fromme.lv

Noteikti ne viens vien no jums varēs minēt kādu gadījumu no savas ikdienas, kad saskāries ar grūtībām atrast labu dāvanu vīrietim. Arī es daudzas reizes esmu saskārusies ar šo problēmu, jo manā tuvākajā un tālākajā ģimenē ir daudz vīriešu, līdz ar to arī daudz jubileju, kas jāatzīmē.

Protams, vienmēr ir daudzi banāli risinājumi dāvanām, kuras pēc tam tiek noliktas kādā stūrī vai paliek pat īsti neatvērtas, bet es nekad neesmu gribējusi apsveikt cilvēku tikai, lai skaitītos, ka esmu veikusi šo žestu. Manuprāt, dāvanām ir jābūt noderīgām, tādām, kas būtu saistošas tieši šim cilvēkam. Tāpēc ieguldu lielas pūles, lai atrastu oriģinālas un jaukas dāvanas arī priekš vīriešiem.

dāvanas-vīrietimMans atklājums un labs palīgs dāvanu sagādāšanā ne tikai vīriešiem, bet arī citiem svarīgiem cilvēkiem jau vairāk kā gadu ir interneta vietne http://www.fromme.lv/. Tajā esmu vairākkārt izvēlējusies tiešām labas dāvanas vīrietim. FromMe piedāvā dažādas dāvanu kartes no uzņēmējiem, veikaliem un pakalpojumiem visā Latvijā.

Te ir vairāk kā 900 dažādu dāvanu karšu. Un iespēja iegādāties arī tādu dāvanu karti, kas ļaus dāvanas saņēmējam pašam izvēlēties, kādiem FromMe pakalpojumiem to izmantot.

FromMe dāvanu kartes vīriešiem

Lai būtu priekšstats, cik noderīgas un plaši pielietojamas var būt FromMe dāvanu kartes, varat iepazīties ar dažiem interesantiem piedāvājumiem. Piemēram, ja vīrietim patīk tehniskas lietas un varbūt viņš vienmēr ir sapņojis par lidošanu, tad to var īstenot ar FromMe dāvanu karti, kas nodrošina lidojumu lidmašīnas simulatorā.

Lidojumu nodrošina AvioService pilotu skola, kas sniedz teorētiskas un praktiskas apmācības esošajiem un topošajiem pilotiem. Šāda dāvana noteikti šķitīs aizraujoša ikvienam vīrietim. Tāpat neparasta dāvana var būt dāvanu karte observatorijas apmeklējumam.

Astronomijas cienītāji būs sajūsmā par šādu iespēju! Varat iegādāties pat dāvanu karti tetovēšanas salonā, ja zināt, ka gaviļnieks jau sen ir gribējis kādu gaumīgu tetovējumu. Bet FromMe piedāvājums ir tik plašs, ka atradīsiet arī desmitiem un pat simtiem citus interesantus piedāvājumus – dāvanu kartes apģērbu vai rotu veikalos, dāvanu kartes atpūtas centros, sporta klubos.

Atliek tikai sameklēt to, kas atbilst jūsu apsveicamā vīrieša raksturam un interesēm. Un lieliski ir tas, ka dāvanu kartes no FromMe var iegādāties online un saņemt savā e-pasatā vai ar kurjera piegādi jau nākamajā dienā.