Pārveidojam vannas istabu

vannas istabas mebelesDažas telpas mājās ar laiku tā vien kliedz, kā pēc remonta vai uzlabojumiem. Un nav nemaz jābūt tā, ka remonts nav redzēts pārdesmit gadus – reizēm vienkārši ir vēlme pamainīt kaut ko esošajā vidē – padarīt modernāku, savādāku un svaigāku. Savukārt vannas istaba dzīvoklī vai mājās ir tā telpa, kura ar paklājiņu vai dažādu aksesuāru nomaiņu vien nepietiek. Te, ja ķeras pie pārvērtībām, tad tā nopietni un kārtīgi – ja visu, tad visu.

Protams, varbūt vannu, dušu vai izlietni uzreiz nemainīsim – lai gan, ja ir plānots, arī tas nav nekas neiedomājami sarežģīts. Bet, ja šādu izmaiņu tomēr plānā nav – iztiekam tikai ar pašu telpas dizaina, krāsu un formu nomaiņu. Tā kā vannas istabas parasti nav pašas lielākās telpas dzīvoklī vai mājās (paveicies tiem, kam tomēr ir), tad arī to iekārtošanai pieliekam daudz vairāk domas un pūļu, kā varbūt kādai citai telpai. Tā, lai ieplānotās lietas, plaukti vai skapīši neaizņemtu pārāk daudz vietas un telpā būtu kur pārvietoties. Katrai lietai, tā teikt, jāieņem sava vieta un ne vairāk.

Jau sen pagājis laiks, kad lielākais piedzīvojums mājokļa pārmaiņu priekšā bija mēbeļu veikala apmeklējums. Protams, vēl joprojām mēdzam iegriezties arī mēbeļu veikalā – tīri intereses pēc. Tomēr, laika ietaupīšanai un ideju gūšanai, pirms mājas remontiem un jaunu mēbeļu iegādes, ielūkojamies neskaitāmajos interneta veikalos, lai kaut aptuveni apjaustu – kas īsti ir piedāvājumā. Mēģinām atrast pielāgotākos pēc krāsas, izmēriem, citiem parametriem, arī cenas, nenoliegsim, ka tas tomēr izvēlei ir būtisks faktors.

Viens no avotiem, kurā ielūkoties – interneta veikals 220.lv. Tur iespējams atrast gan tādas vannas istabas mēbeles, kā grīdas skapjus, krēslus, plauktus, sienas skapjus, spoguļus, koka grīdas paklājus, kā arī dažādus mēbeļu komplektus vannas istabai un vēl daudz ko citu. Iespējams izvēlēties un izskatīt gan atbilstošākās krāsas, kas piestāvētu kopējam vannas istabas dizainam, gan atbilstošos izmērus līdz gandrīz precīzām detaļām – tā, lai ar izvēli nokļūdīties nebūtu iespējams.

Arī cenu piedāvājums ir plašs, daudzveidīgs un gana draudzīgs dažādām iespējām un ieplānotajam budžetam. Vienkāršākais, kā izlemt, kas labākais vannas istabas pārmaiņām – ieskatīties interneta veikalā 220.lv!