iepirkšanās-internetā

Pirkumi internetā taupīs jūsu laiku

Kāpēc es izvēlos iepirkties internetā? Jo to varu darīt jebkurā vietā un laikā Un tas man aizņem daudz mazāk laikā, kā došanās uz lielveikaliem. Esmu ļoti aizņemta, jo mana ikdiena paiet ar trīs maziem bērniem, darbu no mājām un regulāru palīdzēšanu maniem vecākiem, kuri ir jau gados.

Diena ir saplānota tik blīvi, ka nevaru tā vienkārši atļauties uz vairākām stundām doties uz tirdzniecības centru. Tā kā viens vai divi no bērniem vienmēr ir ar mani, tad brauciens uz lielveikalu pati par sevi liekas traka ideja. Tāpēc es visu nepieciešamo iegādājos interneta veikalos.

Tādā veidā varu izmantot laiku, kamēr bērni guļ diendusu vai vakarā skatās multfilmu. Paņemu savu planšetdatoru un interneta veikalos pasūtu visu, kas nepieciešams. Protams, ka dažreiz vajag laicīgi plānot pirkumus, jo jāpierēķina vēl dažas dienas, kamēr preci piegādās.

Liela izvēle un ērti pirkumi

Interneta veikali vienmēr var piedāvāt daudz lielāku izvēli, arī zīmolu daudzveidību. Manā paziņu lokā ir ļoti daudz cilvēku, kas sev nepieciešamās preces pasūta tieši no ārzemju interneta veikaliem, jo tur oriģinālās zīmolu preces ir daudz lētākas.

iepirkšanās-internetāTieši šī pārdevēju sasniedzamība no jebkuras vietas ir lieliska. Es varu iepirkties Lielbritānijā, Vācijā, ASV vai Ķīnā, sēžot uz sava dīvāna ar klēpjdatoru. Plašā izvēle ļauj atrast tieši savām vēlmēm, vajadzībām un stilam piemērotu preci, nevis samierināties ar kādu no dažām, ko piedāvā tuvākajā tirdzniecības centrā.

Iepirkšanās interneta veikalos parasti arī ir ļoti vienkārša, jo atliek preces tikai salikt pirkumu grozā un pēc tam kopējo pirkumu apstiprināt. Es izmantoju tikai tos interneta veikalus, par kuru uzticamību un drošību esmu pārliecināta, kas ir saprotami un vienkārši lietojami.

Tas man dod drošības sajūtu, ka neko nesajaukšu, nekļūdīšos un nesamaksāšu par kaut ko, kas nemaz neatbilst manām vajadzībām. Skatos arī to, lai elektroniskie norēķini būtu droši. Ja to visu ievēro, tad iepirkšanās internetā ir gan droša, gan patīkama.

Saņem ar piegādi līdz mājas durvīm

Lielākā daļa interneta veikalu nodrošina klientam vairākus izvēles variantus preču saņemšanai. Tie var būt pakomāti, pasts, saņemšana noliktavā un arī kurjera piegāde līdz mājas durvīm.

Katrs var izvēlēties to, kas tajā brīdī ir visērtāk. Piemēram, es šobrīd izvēlos kurjera piegādi, jo pārsvarā vienmēr esmu mājās. Braukt uz pastu vai pakomātu ar mazajiem nav ērti. Bet, kad vēl aktīvi strādāju ārpus mājas un bērni vēl nebija piedzimuši, pasūtīju preces uz pastu vai pakomātu, jo tad varēju tās izņemt sev ērtā brīdī.

Piegāde uz mājām tajā laikā nebijā ērtākais variants, jo kurjers parasti ierodas darba laikā, kad manis mājās nemaz nav. Piegāde uz mājām īpaši ērta ir tad, ja gribat pasūtīt lielu preci. Piemēram, es no interneta veikala brivi.lv pasūtīju jaunu ledusskapi.

Vecais bija par mazu un jau nolietots. Par labu cenu šajā interneta veikalā atradu lielu un kvalitatīvu modeli no pazīstama ražotāja. Pasūtījumu noformēju un apmaksāju ļoti ātri, nebija nekādu problēmu komunikācijā ar interneta veikalu. Jau pēc divām dienām jauno ledusskapi man piegādāja līdz mājas durvīm. Tas bija pat ļoti ērti, jo mums pašiem nav tik iela auto, lai atvestu no veikala ledusskapi.

Un šis modelis bija īpaši liels. Kāpēc gan man rūpēties par to, meklēt transportu, papildus kādam maksāt, ja par nelielu papildus samaksu interneta veikals pats preci man piegādā. Vēl izdevīgāk ir tad, ja pērkat mājai vairākas lielas preces, piemēram, vairākas sadzīves tehnikas vienības, tad piegādi varat saņemt pat bez maksas, ja kopējā pirkuma summa pārsniedz noteiktu lielumu. Tāpēc ir vērts iepazīties ar interneta veikalu iespējām un sākt taupīt savu laiku.