Presto Lāčplēša ielā – īstā autoskola man

Gribu padalīties ar savu pieredzi. Atšķirībā no nospiedošā vairākuma, šis stāsts ir par ļoti pozitīvu iznākumu, ko man sagādāja autoskola Rīgas centrā – Presto. Ļoti ilgu laiku nevarēju saņemties uzsākt garo tiesību kārtošanas procesu. Vienu reizi jau biju mēģinājusi, kad man bija 18 gadi, bet tad man pietrūka īstās motivācijas un dzinuļa novest visu līdz galam. Tāpēc savos 25 gados biju viena no retajām savā draugu kompānijā, kurai nebija autovadītājas apliecība. Tā nu, tuvojoties vasarai, nolēmu, ka tomēr savā labā ir šis jāizdara. Un, veiksmes gadījumā, arī vasara izdotos daudz foršāka ar tiesībām kabatā.

Izmeklējos un izjautājos visas iespējamās atsauksmes par savu draugu, radu un pat sociālo tīklu apmeklētāju pieredzi, jo nevēlējos vairs pieļaut tādu kļūdu kā iepriekš, kad iestājos autoskolā ar lielāko atlaidi un nebiju apmierināta nedz ar mācību vietu, nedz laiku, nedz arī instruktoru. Daudzi viedokļi atšķīrās, jo, protams, visas autoskolas Rīgas centrā vienā katlā nav bāžamas. Kā arī daudzi bija apmeklējuši tās, kuras atrodas rajonos, vai ārpus Rīgas, kas man diemžēl nederēja. Tā kā dzīvoju praktiski Vecpilsētā un darbs man arī ir netālu no Origo, tad bija nepieciešama autoskola Rīgas centrā.

Visu saliekot pa plauktiņiem, vislabāko iespaidu ieguvu par autoskolu Presto Lāčplēša ielā 24. Likās ļoti piemērota vieta, jo adrese ir principā pats centrs, kā arī man ļoti iepatikās viņu mājas lapa. Tur tik sīki viss bija aprakstīts par izmaksām, CSDD reitingiem, un visu pārējo, ka man radās iespaids, ka šī skola ir augsti profesionāla un kvalitatīva, jo viņi tiešām pievēršas pat vissīkākajām detaļām.

Kas vēl mani iepriecināja, bija tas, ka viņu mājas lapā var atrast detalizētu informāciju par visiem instruktoriem. Kā jau autoskolai Rīgas centrā, viņiem to ir daudz, bet pieejamie apraksti ļauj veiksmīgāk izvērtēt, kuru no viņiem topošais students varētu iedomāties par sev piemērotāko. Pēc pieredzes iepriekšējā autoskolā es noteikti gribēju tādu instruktoru, no kura ir jūtams, ka viņš vēlas tev iemācīt braukt, nevis tikai izvilkt naudu. Biju ņēmusi ļoti daudz braukšanas pie iepriekšējā instruktora un tā arī nejutu to, ka manas vadīšanas spējas uzlabotos. Man drīzāk sāka jau apnikt un likties, ka tas vispār nav priekš manis (iespējams tas arī bija viens no iemesliem, kāpēc pametu mācības pirmo reizi). Bet Presto instruktors man pierādīja, ka ar pareizo pieeju arī es varu gūt prieku no auto vadīšanas un patiesībā nekas briesmīgs tas nav.