līmlenta

Profesionālas līmlentes par ražotāja cenām – izdevīgs darījums!

Uzņēmējiem – ražotājiem un tirgotājiem – vienmēr jādomā, kā gudri optimizēt izmaksas un palielināt ienākumus, nezaudējot kvalitātes standartus un klientu uzticību.

līmlentaTāpēc ļoti svarīgi ir atrast uzticamus preču un izejmateriālu piegādātājus, kas nodrošina jūsu uzņēmumu un tā darbiniekus ar visu kvalitatīvai darba dienai nepieciešamo.

Te runair gan par darba apģērbu un biroja aprīkojumu, gan tādām lietām, ko izmantojat ražošanā un noliktavās – kastēm, līmlentēm, plastmasas iepakojumiem un citu aprīkojumu, bez kura darbinieki nevar veikt savus pienākumus.

Un jāspēj atrast balanss starp piegādāto preču kvalitāti un cenu. Šajā ziņā viens no lieliskiem piemēriem ir līmlenšu ražošanas un apdrukas uzņēmums http://www.limlentas.lv/, kas saviem klientiem piedāvā augstas kvalitātes preci par ražotāja cenu.

Limlentas.lv izgatavo un piegādā daudzveidīgas līmlentes, kas būs piemērotas gan ikdienas darbiem noliktavā, gan darbiem birojā, gan mārketinga nolūkiem, jo līmlentes pēc klienta vēlmēm var arī apdrukāt ar īpašu tekstu vai logo.

Līmlentēm var izvēlēties gan izmērus, gan krāsas, gan dizianu, gan līmes pārklājuma stiprumu.

Klients zina, kādiem darbiem līmlenti vēlas izmantot, bet limlentas.lv zina, kā labāk to īstenot, lai līmlente būtu atbilstoša plānotajiem darbiem.

apdrukas iekarteAr produkcijas veidiem un specifiku var iepazīties mājaslapā limlentas.lv, kur var arī sazināties ar klientu apkalpošanas speciālistu, lai noskaidrotu sev interesējošus jautājumus.

Katra klienta pasūtījums tiek izgatvots un pielāgots individuāli, panākot ļoti augstu klientu apmierinātības līmeni. Vairāk kā 80 % klientu veic arī otro pasūtījumu, jo ir apmierināti gan ar kvalitāti, gan piedāvāto cenu.

Limlentas.lv kvalitātes noslēpums ir sertificēti un kvalitatīvi izejmateriāli no lielākajiem piegādātājiem Eiropā un modernas ražošanas un apdrukas iekārtas.

Ar šīm iekārtām var nodrošināt pat sarežģītu elementu uzdruku, lielisku izšķirtspēju un kvalitāti. Krāsu apdruka ir ļoti noturīga jebkādos apstākļos.

Tas uzņēmējam ir ļoti svarīgi, ka līmente nepievils arī lietū, saulē un ziemas aukstumā. Īpašā apdrukas tehnoloģija nodrošina arī to, ka personalizēta apdruka ir savienojama ar augstas izturības līmes pārklājumus.

Līme nebojā krāsas un apdruku. Tieši tādēļ limlentas.lv klienti izvēlas arvien drosmīgākus apdrukas risinājumus un līmlentes pielietojumus.

Limlentas.lv uzņēmumā strādā pieredzējusi un profesionāla komanda, kas individuāli strādā ar katra klienta pasūtījumu, vienojoties par labāko rezultātu un piedāvājot ļoti labas cenas.

Klienti novērtē iespēju ietaupīt, bet tajā pašā laikā nesamierinās ar zemas kvalitātes preci, kas tirdzniecībā nav retums. Limlentas.lv savu kvalitātes standartu attaisno katrā pasūtījumā, vienalga, cik tas ir liels vai mazs.

Kvalitātes pārbaude notiek vairākos ražošanas posmos, lai pārliecinātos, ka klients saņems to, ko vēlas. Pasūtījumi tiek izpildīti apmēram vienas nedēļas laikā. Un bezmaksas piegādi limlentas.lv nodrošina visā Latvijas teritorijā.