Profesionāli trimmeri pagalma kopšanai

trimmerisMājas pagalma regulāra kopšana var būt tiešām vienkārša, Jums tikai jāizmanto katram uzdevumam atbilstoši rīki. Izturīgie trimmeri atvieglos zāles pļaušanas procesu, turklāt tiek piedāvāti vairāki trimmeru modeļi, kas darbināmi ar elektrību vai benzīnu.

Tiešām profesionāli zāles trimmeri ar ievērojami lielāku jaudu noderēs arī zemāku krūmu likvidēšanai, jo tie lieliski tiks galā ar grūtākiem uzdevumiem.

Kopumā trimmeris ir ļoti komfortabls lietošanai, jo tiek sakombinēta diezgan liela jauda ar nelielu tā svaru, līdz ar to iespējams paveikt vairāk bez piepūles.

Vērtīgs bonuss ir tas, ka daudzi trimmeri ideāli piemēroti privātmāju teritorijām, jo tie nerada lielu troksni un piesārņojumu, turklāt tie paredzēti arī retām lietošanas reizēm.

Jaudīgu krūmgriežu galvenās priekšrocības

Jūs noteikti būsiet jau iepriekš dzirdējis, ka arī krūmgrieži paredzēti visdažādākajiem darbiem, tāpēc svarīgi saprast un apzināties, ko konkrēti esat ieplānojis. Tos drīkst lietot ne vien pļaušanai, bet arī mazo koku griešanai, kas noder, piem., dažādu jaunaudžu regulārai kopšanai.

Svarīgākais pluss ir krūmgriežu izturība, jo tos apzināti izgatavo no pašiem labākajiem materiāliem, tāpēc pat biezākie krūmi Jums neradīs problēmas. Arī profesionāļi spēj novērtēt šādu kvalitāti, jo krūmgriežu dzinēji ir ievērojami jaudīgāki un var izturēt lielāku slodzi.

Vienmēr iespējams izvēlēties arī krūmgriezi, kas radīts tikai vienam konkrētam nolūkam – koku griešanai, taču tādā gadījumā būs mazliet citāds kāts, kā arī rokturis utt.

Neizniekojiet laiku, izmantojiet lapu pūtēju

Lapu pūtēji lielākoties Jums noderēs rudenī, taču šāds ieguldījums atmaksāsies, jo nebūs jātērē enerģija, lai pilnībā visu sakopt. Daļa šo īpašo rīku aprīkota ar ietilpīgiem savācējiem, kas vēl lielākā mērā atvieglo Jūsu darbu, jo lapas un mazākie netīrumi acumirklī nonāk speciālā maisā.

Lapu pūtējs var tikt lietots arī cita veida tīrīšanai, tādēļ to ir ērti izmantot savā garāžā, šķūnī un daudz kur citur. Lai varētu izvēlēties pašu labāko variantu, uzreiz jāņem vērā attiecīgā pūtēja maksimālā jauda, svars un protams arī tas, vai tas tiek darbināts ar elektrību vai tikai benzīnu.

Jūs varat izvēlēties ērtāko variantu – mugursomas tipa pūtēju, kā arī pavisam elementāru rokās nesamu pūtēju neregulārai un īslaicīgai izmantošanai.