Riepas – izdevīgas un izturīgas

Reizēm nevar uzreiz saprast, kuras auto riepas būtu piemērotākās, tāpēc vērts izmantot konsultantu palīdzību un īpaši izstrādāto riepu ABC. Patiesībā jaunas riepas nodrošina ne vien lielāku drošību, bet arī daudz mazāku gaisa piesārņojumu.

Svarīgi, lai riepu maiņa notiktu rūpīgi, tieši tādēļ servisā ir tikai mūsdienīgākās iekārtas šādiem darbiem. Disku valcēšana vajadzīga gadījumos, kad tie ieliekti, jo deformācijas var būtiski iespaidot braukšanas komfortu. Disku metināšana un remonts apvieno ļoti dažādas lietas, piemēram, atjaunošanu un robu vai skrambu likvidēšanu, tāpēc riepu centrs palīdzēs jebkurā brīdī. Riepu serviss ļauj izraudzīties konkrēti Jums pielāgotas un izdevīgas riepas, tādēļ to sortiments ir visai plašs.

M+S riepas – izdevīgākais variants

Vissezonas riepas tik tiešām ir viens no finansiāli izdevīgākajiem variantiem, jo tās ir atļauts izmantot visu gadu bez pārtraukuma. Neraugoties uz to visu, izdevīgās M+S riepas būtu vēlams izmantot tad, ja automašīna ziemas laikā tiek lietota ļoti reti. Tas tiek skaidrots ar to, ka ierastās ziemas riepas vienmēr sniegs labāku saķeri ar segumu pat uz apledojuša ceļa. Toties ziemas riepu izpārdošana ir īstais brīdis, lai nopirktu, piem., Dayton un protams Sailun riepas par ievērojami draudzīgākām cenām. Ja tomēr vēlaties jebkāda veida Hankook vai , piemēram, Falken riepas, tās būs iespējams atrast visdažādākajos izmēros. Paturiet prātā, ka ļoti svarīgs ne vien zīmols, bet arī konkrēto riepu noturība pret sānslīdi un vēl daudz kas cits.

Riepu sagatavošana vasaras laikam

Kvalitatīvas vasaras riepas garantē teicamu saķeri ar asfaltu arī karstā vai lietainā laikā. Katrā ziņā riepas tiek maksimāli pielāgotas tieši ātrgaitas šosejām, vienkāršiem lauku ceļiem utt., tādēļ Jums jāmeklē sev atbilstošākais riepu komplekts. Kvalitatīvas Kumho riepas var iegūt ļoti ātri un lēti, pietam tās garantē ļoti augstu veiktspēju uz īpaši mitriem ceļiem. Antares riepas iekļautas tieši budžeta klasē, tādēļ tās ir ne vien triecienizturīgas un drošas, bet arī tiek piedāvātas par pieņemamu cenu. Riepu kalpošanas ilguma pagarināšanai ir nozīmīga spiediena bieža pārbaude, tāpat būtu vērts auto priekšējās un aizmugurējās riepas pēc noteikta km nobraukuma samainīt vietām.