Sludinājumi internetā – kāpēc izvēlēties Dalder.lv, nevis SS.lv

Tie, kas mēdz pārdot lietas vai pakalpojumus internetā noteikti saprot, ka svarīgākais ir prast piesaistīt auditoriju jeb potenciālos pircējus. Labākā vieta, kur tos atrast – sludinājumu portāli. Sludinājumu portālus parasti izmanto plaša auditorija, tāpēc tā ir ideāla vieta, kur izvietot savu sludinājumu. Ieguvums ir arī tiem, kas iepērkas online – sludinājumu portālos var uziet visa veida preces no dažādiem tirgotājiem vienuviet.  

Latvijā viens no pazīstamākajiem un iecienītākajiem sludinājumu portāliem jau vairākus gadus ir SS.lv. Tajā iespējams iesniegt sludinājumus dažādās kategorijās, tostarp tādās kā „Darbs un bizness”, „Transports”, „Nekustamie īpašumi”, „Celtniecība”, „Elektronika”, „Apģērbs un apavi”, „Dzīvnieki” u.c.

Lai publicētu sludinājumu SS nepieciešams reģistrēties. Pastāv iespēja izvietot kā maksas, tā bezmaksas sludinājumus. Iesniegto sludinājumu skaits ir plašs un daudzveidīgs, tomēr tirgus niša nestāv uz vietas un līdzīgus pakalpojumus Latvijā piedāvā arī jauni servisi, tostarp Dalder.lv. Iespējams, tuvā nākotnē savu piedāvāto iespēju dēļ par vadošo sludinājumu servisu kļūs tieši Dalder, nevis SS.

Dažas no piedāvātajām funkcionalitātēm Dalder sludinājumu portālā, kas nav sastopamas pie SS:

  • Sludinājumu dēļi katrai pilsētai, novadam;
  • Tieša komunikācija starp klientu un pārdevēju;
  • Preču novērtēšanas un atsauksmju sistēma;
  • Akciju un kuponu sistēma vēl izdevīgākiem pirkumiem;
  • Iespēja veidot reģistrētu lietotāju profilus;
  • Ērti lietojami filtri sludinājumu atlasīšanai;
  • U.c.

Dalder ir jauns sludinājumu portāls, kas ir orientēts uz sludinājumiem un reklāmām darbam, precēm un pakalpojumiem. Viens no pozitīvajiem aspektiem – bezmaksas sludinājumu ievietošana tiek solīta vienmēr. Pretēji SS, kas savā pastāvēšanas laikā nav īpaši mainījies ne dizaina, ne funkcionalitātes ziņā, Dalder bez sludinājumu izvietošanas iespējām piedāvā mūsdienīgu platformu, kas atbilst šodienas lietotāju prasībām un jaunākajām tehnoloģijām.

Pateicoties vairāku sludinājumu portālu esamībai sabiedrībai paveras jauni un ērti veidi kā pārdot un informēt potenciālos klientus par saviem piedāvātajiem pakalpojumiem un precēm. Vai nu tā ir lietota automašīna vai arī datorgrafikas kursi, pateicoties online sludinājumiem vienmēr var atrast kādu, kuru tas ieinteresēs. Tā kā šāda veida portālos vienuviet pieejama plaša preču bibliotēka ar kategorizācijām, gan pārdošana, gan iepirkšanās ir vienkārša un ātra.